[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Miks valida
Hill’si
loomatoit
?

Kõik Hill’sis töötavad inimesed mõistavad, et inimese ja tema looma vahel tekib eriline side. Seepärast me näemegi nii kõvasti vaeva, et pakkuda teile parimat toitumuslikku hoolt, et teie suhted jääksid alati heaks ja terveks.

Tegeleme pidevalt innovatsiooniga, et tagada kvaliteetseimad koostisosad ja optimaalne toitainete tasakaal, mis vastavad teie looma vanusele, tõule ja meditsiinilistele vajadustele. Vahest see selgitabki, miks loomaarstid valivad oma loomade toitmiseks just Hill’si loomatoidud.


Kes me oleme

Hill’s Pet Nutritioni eesmärk on aidata loomadel saavutada oma täielik potentsiaal, pakkudes neile kvaliteetset toitu ja tervishoidu. Kõiki meie tegevusi kannustab tagant meie pühendumus tervetele ja rõõmsatele loomadele.


Mida Hill’s
esindab

Meie eesmärk on aidata kaasa inimeste ja loomade suhete rikastamisele ja pikendamisele.

Lisateave

meie missiooni, filosoofia ja visiooni kohta


Meie pühendumus
loomade heaolule

Kõik loomad, kelle eest hoolitsetakse Hill’s Pet Nutritioni abil, elavad armastavas, turvalises, mängulises ja puhtas keskkonnas. Me kasutame vaid mitteinvasiivseid ja inimlikke uurimismeetodeid, mis on vajalikud toitumistehnoloogiate väljatöötamiseks, et koerad ja kassid võiksid elada kauem ja tervislikumalt.

Loomade heaolu

Hill’si väärtused

Täielik pühendumine
parematele toitumislahendustele

Hill’s toetub laialdastele tõenditepõhistele kliinilistele toitumisuuringutele ning pakub kvaliteetseid loomatoidutooteid, mis vastavad väga mitmekesistele vajadustele.

Hill’si toitumisfilosoofia

meie toitumisfilosoofia


JÄTKE OMA TUNNISTUS Rääkige meile oma lemmiklooma lugu

Pühendumus
kvaliteedile ja ohutusele

Hill’s järgib kõrgeimaid kvaliteedi- ja ohutusstandardeid kõigis parima loomatoidu valmistamise ja pakendamise aspektides

Hill’si standardid

Hill’si auhinnatud standardid

Meie pühendumus
jätkusuutlikkusele

Hill’s on pühendunud jätkusuutlikkusele mitmes vormis. Meie panus ulatub loomadest kaugemale ning hõlmab inimesi, jõudlust ja kogu planeeti.

Pühendumus jätkusuutlikkusele

Hill’si pühendumus jätkusuutlikkusele

Meie pühendumus lemmikloomadele
toetab Ühendkuningriigi heategevusorganisatsioone

Hill’s on pühendunud kõigile lemmikloomadele. Seepärast toetamegi heategevusorganisatsioonide ja varjupaikade tegevust, päästes igal aastal üle kogu maailma ligi miljon koera ja kassi.

Hill’si toetus heategevusorganisatsioonidele

meie heategevus Ühendkuningriigis

(5/5)

"Hugo on meie pere suur ja karvane 6-aastane mõmmik. Enne kui chow meie perre tuli, uurisime chowdega sportimisvõimaluste kohta kuna perenaine armastab palju liikuda. Saades vastuseks, et tegemist on eriti laisa tõuga liikumise osas siis otustasime, et natuke võiks Hugo siiski pikematest jalutuskäikudest osa võtta. Perenaine küll püüab karvapalli mitte liigselt koormata ning tiirud pole pikemad kui 3-4 kilomeetrit ning suviti pääseb mõmmik maale puhkama kus ei pea üldse jalutama. Kuna chow'de peamine probleem on just nõrgad liigesed, avastasime esimest korda ca 4 aastat tagasi, et Hugo lonkab veidi - oli see siis jalutamisest või maal dalmadega müttamisest ei tea siiani, kuid arstionult saime diagnoosiks vasaku tagumise põlve meniski venituse, millele polevatki ravi vaid käpa enda lihased arenevad toetamaks põlve. Siis soovitati esimest korda Hills'i j/d toitu ning saime ka mingit ravipulbrit ning glükoosamiini. Üsna pea oli käpp taas töökorras ja lonkamist ei täheldanud. Mõni aeg peale ravi sama lonkamine jälle kordus, kuid nüüd olemegi viimasel paaril aastal profülaktika mõttes korra aastas ravitoidu kuuri teinud ja Hugol pole käpa vigastust enam täheldanud. Igapäevaselt sööb Hugo Hills Advanced Fitness Lam&Rice või Chicken maitselist toitu, mis maitseb väga hästi ja toiduga ei pirtsuta ☺️"

– A. Ülesoo with dog Hugo aka Beautyful Crystal First Knight

Loe
(5/5)

"Chopper on hetkel 8 aastane ameerika pitbull terjer ja nagu paljud seda tüüpi koerad,on ka temal tundlikkus erinevate toiduainete ja keskkonnategurite suhtes. Umbes 4 aastat tagasi halvenes koera tervis aga totaalselt ja tulemuseks veriseks näritud käpad ja üle keha ilmuv nõgestõve lööve peale ujumist või metsas jooksmas käimist. Asi ei paranenud ka talvel, mingi komponent tekitas kuplasid ka sel aastaajal, koer kratsis ennast hullusti ja hakkas kaotama ka karva. Peale pikki toiduotsinguid ja lootusetusetunnet jõudsime lõpuks Derm Defens toiduni ja üllatus oli suur- muutused toimusid kiiremini,kui ootasin, nõgestõve löövet enam ei ole, kõrvad ja käpad on paremas korras,kui üldse oodata oleksin osanud ja kratsimine on sisuliselt nullilähedane ( normaalsuse piirides). Seega julgen igati soovitada Derm Defensi toitu kõigile seliste muredega koeraomanikele oma lemmikute toidulauale."

– M. Plado with dog Chopper

Loe
(5/5)

"Bodo on 12 aastat "noor" marmortaks. Ta on alati olnud heas vormis, aga hiljuti märkasime, et ta muutus öösiti kuidagi rahutuks ning magas päevad läbi. Lasime loomaarstidel läbi viia rea uuringuid, kuid kõik kinnitasid, et ta on oma ea kohta terve koer. Otsustasime proovida Hill’s PD b/d eakate koerete ajutegevuse ergutamiseks mõeldud toitu. Juba nädal peale uuele toidule üle minekut oli Bodo mänguhimulisem ning ka ööd pole enam nii rahutud. Bodo mängib suure rõõmuga nii oma mänguasjadega kui ka teiste koertega. magab öösiti rahulikult ning on väga heas vormis. Me ei saaks olla rohkem rahul!"

– K. Mägi with dog Bodo

Loe
[ ↑ skip to content ↑ ]