Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's VET ESSENTIALS Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION täiskasvanud kasside kuivtoit lõhega

SUURUSED

1.5kg

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION täiskasvanute kassitoit lõhega on mitmeti kasulik täissööt 1+ aasta vanustele kassidele. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, valku, vitamiine ja mineraalaineid ning ainulaadse prebiootilise segu.

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION kasside kuivtoit lõhega (alates 1.eluaastst täiskasvanud ja eakatele kassidele) on üksnes loomaarstide vahendatav mitmekülgselt kasulik toit. Seedetrakti tervise ja üldise heaolu tagamiseks.Meie kliiniliselt tõestatud ActivBiome+ tehnoloogia toidab nende ainulaadset mikrobioomi. Suurepäraselt maitsev toit. Parema tänase ja helgema tuleviku nimel!

VAJADUS / EELISTUS

Seedesüsteemi hooldus, terve seedimine

MAITSE

lõhega

ELUETAPP

Täiskasvanud

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Üksnes loomaarstide vahendusel kättesaadav Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION täiskasvanute 1+ aastaste kassitoit lõhega on mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit täiskasvanud kassidele, kes on vanemad kui 1-aastased. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, valku, vitamiine ja mineraalaineid ning sisaldab ainulaadset kliiniliselt tõestatud prebiootilist segu. Sellel on vastupandamatu maitse, mida Sinu kass kindlasti armastab. Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Kuidas see aitab:

KUIDAS SEE AITAB:

Seedeelundkonna tervishoid: Aitab hoida regulaarset seedimist meie kliiniliselt tõestatud ActivBiome+ kiudainete segu abil

Lihaste toetamine: toetab lihaste tervist kvaliteetse lõhe valguga

Kuseteede tervis: aitab toetab kuseelundkonna tervist piiratud magneesiumi-, fosfori- ja kaltsiumisisaldusega

Naha ja karvkatte tervishoid: soodustab naha ja karvkatte tervishoidu eriti pehmete kallistuste tagamiseks toitvate oomega-6 ja oomega-3 rasvahete abil

Immuunsüsteemi toetamine: toetab immuunsüsteemi kaitstud ja kliiniliselt tõestatud antioksüdantide seguga (C- ja E-vitamiinid)

Lisainfo:

Hill’s uurib lemmikloomade bioloogiat, et saada aru, kuidas toit mõjutab seedeelundkonna tervist.

Kõik Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFITI toidud on ainulaadse koostisega, mis aitavad Sinu lemmiklooma tervist edaspidi aktiivselt toetada, ning saadaval üksnes loomaarstide vahendusel. Kvaliteetne toit koos regulaarse kehalise aktiivsuse ja loomaarsti visiitidega suurendab sinu lemmiklooma võimalust elada õnnelikult ja tervena.


Valmistatud Euroopas kogu maailmast hangitud usaldusväärsetest koostisosadest.

Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Me valmistame oma lemmikloomatoitu kõige kvaliteetsemast toorainest. Koostisosad peavad vastama kõige rangematele puhtuse ja toitainesisalduse nõuetele.

Sina saad muuta varjupaigaloomade elu. Oleme uhkusega aidanud enam kui 12 miljonil varjupaigaloomal leida päriskodu. Rohkem teavet: www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100% rahulolugarantii. Me oleme kindlad, et Sinu loomale maitsevad Hill’s VET ESSENTIALSI toidud. Oleme selles nii kindlad, et pakume 100% raha tagasi garantiid.*

Hill’s VET ESSENTIALS Multi-Benefiti toidud on saadaval mitmesuguste kuiv- ja märgtoitudena, mis rahuldavad teie kassi ainulaadseid vajadusi, ning maitsekombinatsioonides, mida teie kass kindlasti armastab.

Soovitatud:

Täiskasvanud ja eakatele kassidele, kes on 1-aastased ja vanemad.

Pole soovitatud:

Alla 6 kuu vanused kassipojad.

Tiined või imetavad kassid. Tiinuse ja imetamise ajal tuleks kassid üle viia kuivtoidule Hill’s Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT kassipoegade toit.

Formulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: purustatud riis, maisigluteenijahu, kana- ja kalkunijahu, tselluloos, kuivatatud tomatimass, linaseemned, lõhejahu (4%), pruun riis, loomne rasv, oder, kaer, kookosrasv, jahvatatud pekaanpähkli koored, keedus, mineraalained, kuivatatud peedi viljaliha, kuivatatud tsitruse viljaliha, kuivatatud porgandid, kuivatatud jõhvikad. ActivBiome+ prebiootiline segu (7,7%): Linaseemned, peenestatud pekaanpähkli koored, kuivatatud peedi viljaliha, kuivatatud tsitruse viljaliha, kuivatatud jõhvikad.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Valk 32,1%, rasv 13,0%, kiudained 7,9%, tuhk 5,1%, oomega-3 rasvhapped 1,0%, oomega-6 rasvhapped 2,5%, kaltsium 0,71%, fosfor 0,63%, naatrium 0,28%, kaalium 0,71%, magneesium 0,09%; kg kohta: A-vitamiin 9071 RÜ, D3-vitamiin 703 RÜ, E-vitamiin 650 mg, C-vitamiin 100 mg, β-karoteen 1,5 mg.

LISAAINED KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 56,1 mg, 3b202 (jood) 1,4 mg, 3b405 (vask) 5,5 mg, 3b502 (mangaan) 5,8 mg, 3b603 (tsink) 98,3 mg, 3b801 (seleen) 0,1 mg; loodusliku antioksüdandiga.

Päevased toidukogused

Kassi kaal - kgs Päevane kogus - (grams) - Täiskasvanu Amount per Day - (grams) - Noor täiskasvanud kass kastreerimisest kuni 1 aasta vanuseni
0.5 25
1 40
1.5 30 55
2 40 65
3 55 90
4 70 115
5 80 135
6 90 155
7 105 170
7+ 14 / kg 24 / kg

KASULIKUD NÕUANDED


Kohanda toidukoguseid vastavalt vajadusele, et säilitada optimaalne kehakaal. Kui Sa ei ole milleski kindel, pea nõu oma loomaarstiga.

On see toit Sulle uus? Sega järjest suurem kogus uut loomatoitu järjest väiksema koguse vana toiduga 7-päevase perioodi jooksul.

Hoia värske vesi alati saadaval!

Sinu looma toitumuslikud vajadused võivad vananedes muutuda. Küsi selle kohta igal visiidil oma loomaarsti käest.

Lämbumise vältimiseks hoia pakend loomade ja laste käeulatusest väljas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

3505 kcal/kg (351 kcal/100g)

Toitaine Söödetuna2
%
Niiskus 6 %
Valgud 32.1 %
Rasv 13 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 36.3 %
toorkiud 7.9 %
Tuhk 5.1 %
Kaltsium 0.71 %
Fosfor 0.63 %
Kaalium 0.71 %
Naatrium 0.28 %
Magneesium 0.088 %
Tauriin 0.2 %
A-vitamiin 9362 IU/kg
C-vitamiin 105 ppm
D-vitamiin 726 IU/kg
E-vitamiin 738 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 0.98 %
Oomega-6 FA kokku 2.45 %
Beetakaroteen 2.76 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Healthy Advantage

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More