Meie toitumisfilosoofia


Tugev pühendumus parematele toitumislahendustele

Tänu toetavatele laialdastele tõestatud kliinilistele toitumisuuringutele saab Hill’s pakkuda kvaliteetset loomatoitu, mis vastab väga mitmekesistele vajadustele.

Some of the high quality ingredients used in Hill's pet foods.

Õige tasakaal

Hill’si loomatoidud sisaldavad kvaliteetseid koostisosi ning meie uuringud näitavad, et neist koostisosadest saadav asendamatute toitainete õige tasakaal on loomade tervise võtmeks. Hill’s valmistab oma toidud tõestatud uuringutest lähtuvalt, tasakaalustades toitaineid täpselt, et need vastaksid lemmikloomade erivajadustele vastavalt vanusele, suurusele või erinõuetele.

Lisateavet

 

Uurimistöö ja innovatsioon

 

Hill’sis töötab üle 220 loomaarsti, doktorikraadiga toitumisnõustaja ja toitumisteadlase, kes töötavad kogu maailmas iga päev selle nimel, et luua uusi tooteid ja täiustada olemasolevaid, mis aitavad teie loomal elada pikalt, tervelt ja täiel rinnal. 

 

Lisateavet

Meie ülemaailmne loomatoidukeskus

Meie 180 aakri suurune Pet Nutrition Center ehk loomatoidukeskus on koht, kus peame umbes 450 koera ja 450 kassi, kelle ainuke kohustus on süüa meie toitu. 

Kõik, mida me PNC-s teeme, saab tehtud eesmärgiga leida iga toote jaoks õige toitainete sisaldus.

Lisateavet

A dog enjoys a bowl of Hill's dog food.

SEND US AN IDEA!

Me usume innovatsiooni ja oma toodete pidevasse täiustamisse – see on meie tuumväärtuste keskmes. Me teame, et teie kui tarbijad ja leiutajad näete meie tooteid hoopis teise mätta otsast, seepärast lööge meiega kampa ning jätkame oma innovaatilist teekonda!

Submit Your Idea