Meie ettevõte

Meie eesmärk

Aidata kaasa inimeste ja loomade suhete rikastamisele ja pikendamisele.

Visioon

Meie visioon on juhtida ülemaailmse loomatoiduturu premium-segmenti, olles tunnustatud ülemaailmne liider lemmikloomade toitumusliku tervishoiu vallas.
Teisisõnu, nagu meie asutaja dr Mark Morris Snr uskus, usume ka meie, et loomade toit on väga oluline, et loom võiks elada pikalt ja hea tervisega. Me tahame maailmale näidata, et Hill’si loomatoidud on parimad, mida loomaomanik osta võib.

Filosoofia 

Me usume, et kõik loomad, nii teie lemmikloom kui ka seltsiloomad, kelle eest me hoolitseme, vajavad elu jooksul armastust ja hoolt. Seepärast oleme uhked, et meie loomatoidud võivad muuta teie lemmiklooma elu. Me tõotame, et oleme kõikjal pühendunud loomade heaolule.

Dr. Mark Morris Sr.

Meie ajalugu

Buddy, Hill’si loomatoidu inspiratsioon

Hill’si toidule pani aluse dr Mark Morris, ebatavaline loomaarst. Ta uskus, et loomade tervishoidu tuleb võtta sama tõsiselt kui enda oma.
Nähes seost loomade halva toitumise ja haiguste vahel, töötas dr Mark Morris välja loomatoidu, mis oli parem kui ükski teine turustatav loomatoit.
Dr Morrise tähetund saabus siis, kui ta kohtus pimeda mehega, kelle nimi oli Morris Frank, ja tema armastatud juhtkoera Buddyga. Buddyt vaevas neeruhaigus ning nad palusid dr Morriselt abi. Dr Morris teadis, et kuna paljud tollal saadaolevad loomatoidud sisaldasid maitse parandamiseks palju fosforit ja valku, võis nende söömine neerusid kahjustada. Seepärast asus ta välja töötama toitu, mis sisaldaks vähe soola, ent oleks samas hea maitse ja kõrge toiteväärtusega.

Sellest sai toit nimega Hill’s Prescription Diet k/d™, esimene kaubanduslikult saadaolev Hill’si loomatoit. Tänu sellele elasid Morris ja Buddy veel mitmeid aastaid õnnelikult koos. Seepärast loemegi Buddyt kõige esimeseks Hill’s Petiks.

Lisateavet

Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

Hoolimise pärand

Dr. Mark Morris Sr.

Sündinud 1901. Dr Morris oli kliinilise toitumise valdkonna visionäär. Ta uskus, et toitumise abil saab parandada teatud haigustega loomade elukvaliteeti.

Dr. Mark Morris Jr.

Dr Mark Morris seeniori poeg jätkas oma isa loomatoidu alast tegevust ning teda peetakse väikeloomade heaolutoitude loojaks.

A veterinarian holds a gray cat.

Meie pühendumus loomade heaolule

Kõik loomad, kelle eest hoolitsetakse Hill’s Pet Nutritioni abil, elavad armastavas, turvalises, mängulises ja puhtas keskkonnas. 

Kasutame toitumistehnoloogiaid välja töötades üksnes loomadega arvestavaid ja mitteinvasiivseid meetodeid, et kogu maailma koerad ja kassid saaksid elada pikalt ja tervena.

Lisateavet

 

Meie pühendumus jätkusuutlikkusele


Hill’s on pühendunud jätkusuutlikkusele mitmes vormis. Meie panus ulatub loomadest kaugemale ning hõlmab inimesi, jõudlust ja kogu planeeti.

Lisateavet

Kogukonna kaasamine

Hill'si partnerlus varjupaikadega

Programm Hill's Food, Shelter & Love™ toidab iga päev üle 100 000 looma, et nad oleksid oma uutesse peredesse jõudes tervemad ja rõõmsamad. Liituge meiega ja pakkuge loomadele armastavat kodu.