Meie ettevõte

Meie eesmärk

Aidata kaasa inimeste ja loomade suhete rikastamisele ja pikendamisele.

Visioon

Meie visioon on juhtida ülemaailmse loomatoiduturu premium-segmenti, olles tunnustatud ülemaailmne liider lemmikloomade toitumusliku tervishoiu vallas.
Teisisõnu, nagu meie asutaja dr Mark Morris Snr uskus, usume ka meie, et toit on lemmiku pika ja hea tervisega elu jaoks väga oluline. Me tahame maailmale näidata, et Hill’si loomatoidud on parimad, mida loomaomanik osta võib.

Filosoofia 

Me usume, et kõik loomad, nii teie lemmikud kui ka need lemmikud, kelle eest meie hoolitseme, vajavad oma elus armastust ja hoolitsust. Seepärast oleme uhked, et meie loomatoidud võivad muuta teie lemmiklooma elu. Me tõotame, et oleme pühendunud loomade heaolule igal pool.

Dr. Mark Morris Sr.

Meie ajalugu

Buddy, Hill’si loomatoidu inspiratsioon

Hill’si toidule pani aluse dr Mark Morris, ebatavaline loomaarst. Ta uskus, et loomade tervishoidu tuleb võtta sama tõsiselt kui enda oma.
Nähes seost loomade halva toitumise ja haiguste vahel, töötas dr Mark Morris välja loomatoidu, mis oli parem kui ükski teine turul olev loomatoit.
Dr Morrise tähetund saabus siis, kui ta kohtus pimeda mehega, kelle nimi oli Morris Frank, ja tema armastatud juhtkoera Buddyga. Buddyt vaevas neeruhaigus ning nad palusid dr Morriselt abi. Dr Morris teadis, et kuna paljud tollal saadaolevad loomatoidud sisaldasid maitse parandamiseks palju fosforit ja valku, võis nende söömine neerusid kahjustada. Seepärast asus ta välja töötama toitu, mis sisaldaks vähe soola, ent oleks samas hea maitse ja kõrge toiteväärtusega.

Sellest sai toit nimega Hill’s Prescription Diet k/d™, esimene kaubanduslikult saadaolev Hill’si loomatoit. Tänu sellele elasid Morris ja Buddy veel mitmeid aastaid õnnelikult koos. Seepärast loemegi Buddyt kõige esimeseks Hill’s Petiks.

Lisateavet

Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

Hoolimise pärand

Dr. Mark Morris Sr.

1901. aastal sündinud dr Morris oli kliinilise toitumise valdkonna visionäär. Ta uskus, et toitumise abil saab parandada teatud haigustega loomade elukvaliteeti.

Dr. Mark Morris Jr.

Dr Mark Morris seeniori poeg jätkas oma isa loomatoidu alast tegevust ning teda peetakse väikeloomade heaolutoitude loojaks.

A veterinarian holds a gray cat.

Meie pühendumus loomade heaolule

Kõik Hill’s Pet Nutritioni hoole all olevad loomad elavad armastavas, turvalises, mängulises ja puhtas keskkonnas.

Toitumistehnoloogiaid välja töötades kasutame üksnes loomadega arvestavaid ja mitteinvasiivseid meetodeid, et kogu maailma koerad ja kassid saaksid elada pikalt ja tervena.

Lisateavet

 

Meie pühendumus jätkusuutlikkusele


Hill’s on pühendunud jätkusuutlikkusele mitmes vormis. Meie panus ulatub loomadest kaugemale ning hõlmab inimesi, jõudlust ja kogu planeeti.

Lisateavet

Kogukonna kaasamine

Hill'si partnerlus varjupaikadega

Programm Hill's Food, Shelter & Love™ toidab iga päev üle 100 000 looma, et nad oleksid oma uutesse peredesse jõudes tervemad ja rõõmsamad. Liituge meiega ja pakkuge loomadele armastavat kodu.