Valige oma loomale parim kassitoit

Kassid võivad olla pirtsakad sööjad ja seepärast näeb Hill’s suurt vaeva, et luua kvaliteetset ja tasakaalustatud toitu, millele nad ei suuda vastu panna. Vaadake erinevaid kassitoite, mida me teie karvasele sõbrale pakume.

Parima kassitoidu valimine

Oma loomale parimat kassitoitu valides tuleb arvestada mitme asjaga. Alustage kolmest põhitegurist, et oma kassi toitumuslikke vajadusi rahuldada.

1

Kassi vanus

Kas te tähistasite äsja tema esimest sünnipäeva? Või seitsmendat? Vananedes vajavad kassid oma eale sobivat kassitoitu. Hill’si eluetapipõhine kassitoit annab kõik vajaliku nii teie kassipojale, täiskasvanud kui ka eakale 7+ kassile.

Kassipojad alla 1 aasta ning tiined ja imetavad loomad

Kassipoegade toit on erikoostisega, et toetada nende vallatut elustiili ja lõputut energiat ning soodustada tervet arengut.

Osta kassipoegade toitu

Täiskasvanud kassid (1–7 aastat)

Täiskasvanud kasside toidud peavad sisaldama õiges tasakaalus toitaineid – mitte liiga palju, mitte liiga vähe – ning toetama kassi igapäevaseid toitumuslikke vajadusi.

Osta täiskasvanud kasside toitu

Eakamad kassid (7+ aastat)

Kui teie kass vanemaks jääb, vajab ta erituge, et vähendada neeruhaiguste riski,liikuvusprobleeme ja muid eaga seonduvaid häireid.

Osta 7+ kasside toitu

2

Toitumuslikud vajadused

Kui annate oma kassile õiget kassitoitu, võib see muuta koosveedetud aja kvaliteeti. Hill’s pakub mitmesuguseid usaldusväärseid kassitoite, mille hulgast leiab õige igale tervisevajadusele.

Toit, mida vajab iga kass

Kas teie kassi hingeõhk on eriti halb? Äkki olete märganud, et ta on pisut juurde võtnud. Olgu märgatud häired millised tahes, parim kassitoit on see, tänu millele kass end kõige paremini tunneb.

Igapäevasest tervisest ja elujõust kuni looduslikke koostisosi sisaldavate retseptideni – see ongi Hill’si kassitoit, mis vastab teie kassi ning ka teie enda vajadustele.

 • Kaalutõusu piiramine
 • Karvapallide vähendamine
 • Tubaste ja õues käivate kasside vajadused
 • Mitme kassiga majapidamised
 • Hamba- ja suuhooldus
 • Energia ja vaimne heaolu

Osta Science Plan-i toitu

Toit kindlatele tervisehädadele

Kui teie kassil on mõni tervisehäda, ei tähenda see, et ei võiks ta nautida pikka ja õnnelikku elu. Prescription Diet®-i kassitoidud sisaldavad kliiniliselt tõestatud toitaineid, mille taga seisavad meie koosseisulised loomaarstid, doktorikraadiga toitumisnõustajad, toitumisteadlased ja aistingueksperdid:

 • Seedehäired
 • Neeruprobleemid
 • Kuseteede häired
 • Stress
 • Kilpnäärme hooldus
 • Veresuhkru korrashoid

Rääkige regulaarselt oma loomaarstiga ja tagage, et kass saaks kõik vajalikud toitained.

 Osta Hill's® Prescription Diet®-i koeratoitu

3

Serveerimisvõimalused

Mõnikord sõltub kõik esitlusest. Seepärast ongi Hill’sil mitmeid vastupandamatuid võimalusi, millega kassi suulage hellitada – alates õige kujuga krõbinatest kuni maitsvate hautisteni.

Kuiv kassitoit

Iga toidupalake on loodud kassi suurust ja suu kuju silmas pidades, et kass saaks toitu paremini nautida. Järgmisena tagame meeldiva tekstuuri ja erinevad maitsed, mille on heaks kiitnud meie loomatoidukeskuse väga valivad kassid.

 

 Osta kõiki Hill’s®-i kuivi kassitoite

Märg kassitoit

Kui avate mõne Hill’si kassitoidupurgi, siis saate ka ise aru, et oleme kõik toidud täitnud mõnusate köögiviljade, õrnade palakeste ja maitsvate kastmetega, mis panevad kassi sööki nõudma. Pakkuge oma kassile mõnd meie konservi või maitsvat hautist.

 

 Osta kõiki Hill’s®-i märgi kassitoite

 

Osta Hill’si kassitoitu kaubamärgi järgi

 

Kassi hooldamine

ARTIKLID JA TÖÖVAHENDID

Pet Care Center