Valige oma loomale parim koeratoit

Hill’si kirg on valmistada kvaliteetset ja tasakaalustatud toitu, mida armastaksid ka kõige valivamad koerad. Lugege lisaks meie erinevate koeratoidutüüpide kohta ja tehke kindlaks, milline on teie karvasele sõbrale parim.

Parima koeratoidu valimine

Mis puutub teie koerte toitumuslikesse vajadustesse, siis arvesse tuleb võtta erinevaid asju. Koeratoitu valides pidage meeles kolme nõuannet.

1

Koera vanus

Toitumine on tähtis koera igas eluetapis. Kas teie koer on jõudnud märgilise 1. või 7. sünnipäevani? Ehk on käes aeg vahetada toit easpetsiifilise vastu. Hill’si eluetapipõhine koeratoit annab kõik vajaliku nii teie kutsikale, täiskasvanud kui ka eakale 7+ koerale.

Kutsikad alla 1 aasta ning tiined ja imetavad loomad 

Rasvavaesest valgust kuni kvaliteetse kalaõlini: Hill’si kutsikatoit on erikoostisega, et toetada kutsika energilist elustiili ning soodustada aju, silmade ja luustiku arengut. 

Osta kutsikatoitu

Täiskasvanud koerad (1–7 aastat)

Et koer oleks parimais aastais ka parimas vormis, peaksid täiskasvanud koerte toidud pakkuma õiges tasakaalus kvaliteetseid koostisosi koos antioksüdantide ja oomega-6 rasvhapetega, et toetada nende igapäevaseid vajadusi. 

Osta täiskasvanud koerte toitu

Toit vanematele koertele (7+ aastat)

Kui teie koer jõuab kuldsetesse eluaastatesse, peab tema toit toetama spetsiifilisemaid vajadusi, näiteks liikuvust ja ajufunktsiooni, sisaldas fütotoitaineid ja L-karnitiini. 

Osta 7+ koerte toitu

2

Toitumuslikud vajadused

Õige toit võib teie koera elu muuta. Meie täielik valik usaldusväärseid koeratoite aitab teil tegeleda mitmesuguste levinud tervisehädadega.

Toit, mida vajab iga koer

Ehk on teie koer pisut juurde võtnud, tema hingeõhk võiks olla värskem või ehk huvitab teid koeratoit, mis sisaldab vaid looduslikke koostisosi? Olgu kuidas on, parim koeratoit on see, mis asetab esikohale teie looma tervise.

Igapäevane tervis ja elujõud on tähtsad igale koerale ja seepärast pakubki Hill’s mitmesuguseid toite, mis on mõeldud levinud tervisemurede leevenduseks.

 

 

Osta Science Plan-i koeratoitu

prescription-diet-products-pd

Toit kindlatele tervisehädadele

Te tahate seda, mis on parim teie koera tervisele ja õnnele. Seepärast hoolitsebki meie koosseisuliste loomaarstide, doktorikraadiga toitumisnõustajate, toitumisteadlaste ja aistinguekspertide meeskond, et Prescription Diet®-i koeratoidud annaksid tõestatud kliinilisi toitaineid, mis on mõeldud erinevate tervisehädade puhuks:

  • Seedehäired
  • Neeruprobleemid
  • Kuseteede häired
  • Maksaprobleemid
  • Keskkonnaallergiad
  • Veresuhkru korrashoid

Rääkige regulaarselt oma loomaarstiga ja tagage, et koer saaks kõik vajalikud toitained.

 

Osta Hill's Prescription Diet-i koeratoitu

3

Serveerimisvõimalused

Alates spetsiaalselt koera suu kujuga arvestavast palakeste kujust kuni konservide ja maitsvate hautisteni: Hill’siga on võimalik kõik toidukorrad vastupandamatuks muuta. 

Kuiv koeratoit

Iga toidupalake on loodud koera suurust ja suu kuju silmas pidades, et koer saaks toitu paremini nautida. Kõik sellised tegurid nagu „krõmpsuv ja mõnus närida“ või „ühtlane ja krõbe“ on järele proovitud meie koeratoidukeskuse koerte poolt, kes tagavad, et teie koer saab kõige mõnusama võimaliku tekstuuri.

 

Osta kõiki Hill’s®-i kuivi koeratoite

Märg koeratoit

Ükskõik, kas pakute seda söögikorra või maitsva lisapalana, Hill’si konservid. On mõnus lisand teie koera einele ning meie maitsvad hautised on tulvil meeldivaid palakesi, õrnu köögivilju ja kastmeid, mis panevad koera kausi juurde tormama.

 

 

Osta kõiki Hill’s®-i märgi koeratoite

Koeramaiused

Iga koer väärib aeg-ajalt preemiat, miks mitte anda talle maiust, mis on nii maitsev kui ka toitev? Hill's®-i maiused on maitsvad tervislikud ja toredad ning toetavad teie koera ideaalkaalu, suu tervishoidu ja energeetilisi vajadusi.

 

 

Osta kõiki Hill’s®-i koeramaiuseid

 

Osta Hill’si koeratoitu kaubamärgi järgi

 

Koera hooldamine

ARTIKLID JA TÖÖVAHENDID

Pet Care Center