MAITSVAIM
LEMMIKLOOMATOIT
SAAB ALGUSEKVALITEETSEST
TOORAINEST

Söögikord on Sinu lemmikule rohkem, kui lihtsalt igapäevane kõhutäis. See tugevdab sidet lemmikuga ning pakub neile meeli ergutavat kogemust.

Pole oluline, kas tegemist on lihtsalt igapäevase tervisliku toiduga või elutähtsa ravitoiduga, aga Sinu lemmik peab soovima seda süüa. Seetõttu läheneb Hill's teaduslikult kõikidele toidu elementidele, et muuta söögikord rahulduspakkuvaks ning meeldivaks.

Ekspertidele jääb viimane sõna

Iga meie loodud toitu testitakse korete ja kasside poolt meie lemmiklooma toitumiskeskuses Pet Nutrition Centre (PNC). Meie lemmikutest „kolleegid“ võtavad oma tööd väga tõsiselt ja nad peavadki, sest nende arvamus otsustab, milline maitse töötab.

oranž kass sööb taldrikult märga toitu

Lisaks armastavale hoolele ja mänguaja nautimisele on nendel lemmikutel mitu väga tähtsat ülesannet, näiteks öelda meile, kuidas meie toit mõjutab neid ninast sabaotsani:

  • Millised aroomid ahvatlevad koeri ja kasse
  • Milliseid maitseid ja tekstuure lemmikud armastavad
  • Milline on meie toitude õige suurus ja kuju

Parima maitsega lemmikloomatoit võidab

Leidmaks eelistatuimat toitu läbib iga meie loodud maitseprofiil mitmeid maitseteste nii koerte kui kasside poolt. Pakume igale koerte ja kasside rühmale erinevaid toite ja vaatame, millise nad valivad. Seejärel registreerime iga lemmiku poolt söödud toidu kogused ning hiljem kasutame neid andmeid eelistatuima toidu leidmisel.

mäe hautised valges kausis

Koostisosade pilt on üksnes illustreeriv. Koostisosad varieeruvad vastavalt tootele.

Maitsete teadus

Meie ekspertide meeskond töötab selle nimel, et meie toidud köidaks koerte ja kasside kõiki meeli. Testime pidevalt uusi lõhnade ja maitsete kombinatsioone, et leida kõige ahvatlevamad maitsed.

Me otsime kõrgkvaliteedilisi koostisosi maitsetega, mida lemmikud armastavad. Nagu näiteks:

Kana
Kana
Veiseliha
Veiseliha
Lambaliha
Lambaliha
Lõhe
Lõhe
Porgand
Porgand
Kartul
Kartul
Õlid ja rasvad
Õlid ja rasvad

koostisosade pildid on ailult illustreeriva tähendusega

Mitte liiga vähe, mitte liiga palju.

Kõik meie toidud valmistatakse täpselt tasakaalustatud toitainete sisaldusega, et täita Sinu lemmiku erinevaid tervise vajdusi, sh ealiste iseärasuste puhuks, looma suurusele või erivajadustele mõeldes.

koerte nina lähivõte

Aroomi dekodeerimine

Lemmikloomatoidu aroom võib määrata koera või kassi huvi veel enne kui nad kausini jõuavad.

Ühes lemmikloomatoidus võib olla kuni 200 erinevat maitse/lõhna molekuli. Paremal päeval suudavad inimeste ninad tuvastada neist vaid 15-20. Kasutades kõrgetasemelisi tehnoloogiaid aitab meie kaasaegne labor analüüsida kompleksseid maitseid ja lõhnu molekulaarsel tasemel, et vaadata ja mõista loomade söömise eelistusi nende vaatenurgast.

Aroomigramm
Lõhnade tundmine ja mõistmine

Võrdlemaks ja paljundamaks erinevaid aroomide profiile peame esmalt leidma viisi nende kirjeldamiseks. Inimeste sensoorne paneel kasutab täpset keelt, et eristada aroomide omadusi. Sellised kirjeldused, nagu „röstitud“ või „liharikas“ on selleks, et luua üksikasjalik maitsete profiil, mida me nimetame aroomigrammiks.

Iga aroomigramm toimib kui „maitsete sõrmejälg“ konkreetsele lemmikloomatoidule. Maitsete testimine ja nende profiilide võrdlemine annab meile parema arusaamise, millised neist koertele või kassidele meeldivad või ei meeldi.

Tekstuur

Õige maitse hõlmab kõiki meeli ja ka lemmikloomatoidu füüsiline omadus omab olulist rolli Sinu lemmiku söögikorras.

kausid märja mäe toiduga

Koostisosade pilt on üksnes illustreeriv. Koostisosad varieeruvad vastavalt tootele.

Konservid, eined ja hautised

Hakitud, pasteedi või hautise vormis märgtoidud on suurepäraseks söögikorraks oma rahuldustpakkuva tekstuuri ja tugeva aroomiga. Paku neid eraldi söögikorrana või lisa neid kuivtoidule.

Märgtoidud

KoerteleKassidele

Parima kuivtoidu valmistamine

image of different kibble shapes

Kuivtoidu kuju luuakse erinevate söömiseelistusi ja efektiivsust silmas pidades.

image of kibble texture

tekstuur mängib kasside ja koeratoidus olulist rolli, kuna neile meeldib oma krõbinaid närida ja krõmpsutada erinevalt.

image of different kibble sizes

Kuivtoidu suurus on oluline, eriti suurematele koertele, kus suurem on parem.

Kõik sele nimel, et loomad oleksid õnnelikumad ja tervemad

Enne, kui mis tahes Hill’s toode jõuab teie lemmiku kaussi on see läbinud mitmeid hindamisi ja kvaliteedikontrolle - meie toitumisteadlaste, veterinaaride, toiduteadlaste ja arukate lemmikute meeskonna poolt, et kindlustada Sinu neljajalgsele sõbrale rahuldustpakkuv eine igal söögikorral.

Vaata, mida Sinu lemmik arvab