Jäta meile oma tagasiside

Meie missiooniks on rikastada ja pikendada seda erilist suhet, mis teil oma lemmikuga on. Et olla kindlad, et me just seda teeme, soovime kuulda teie isiklikku kogemust, toodete arvustusi või lihtsalt vahvaid tähelepanekuid seoses Hill’s toodetega. Jääme teie tagasisidet ootama.

Anna tagasisidet

 

Mida teised räägivad

Chuff on 19-aastane ning sööb Hill’s Active Longevity toitu. Igal hommikul kargleb ta ringi ja mängib nagu kassipoeg, kes teeb elevandipoja hääli. Tema karv läigib ja silmad säravad. Võiks arvata, et ta on keskealine kass. Kui tema Hill’si kauss on tühi, siis ta on pettunud ning kui kauss on enamjaolt tühi, siis ta lihtsalt jõllitab mind.

- Anna McKnight koos kassi Chuffiga

Hill’si lõhega täissööta tundliku seedimisega koerale soovitas meile Pets At Home (märkus: loomapood), kuna olime Casperi tundliku seedimise tõttu juba mitmeid teisi proovinud. Talle maitseb oma toit ning isegi annab teada, millal on söögiaeg. Söök lõhnab hästi ning on hea suurusega väiksemate koerte suu jaoks. Nüüd on Casperil rohkem energiat, tema karv läigib ning ta on ka üldiselt parema tervise juures ja seedib toitu hõlpsasti. Ei muudaks enam midagi tema toidu juures.

- Proua Sharon Witherbed koos koera Casperiga

Hill's Prescription Diet C/D Urinary Stress kassitoit. Mu kass on selle toidu peal olnud juba umbes 5 aastat, kuna ta oli ülekaaluline ning tal oli kuseteede infektsioon. Toitu soovitas loomaarst. Kassile meeldis see toit kohe, aga pidi piirduma 50 grammiga päevas, mille me jagasime kolmeks toidukorraks. 12 kuu jooksul langes ta kaal 8kg-lt normaalsele 5kg-le, loomaarst jäi väga rahule. Malibu, lühendatult Mali, on mu tütre kass, kes on umbes 6-aastane.

- Becca Molineux

Räägi meie oma lemmiku lugu Jäta tagasiside