Kogu toiteväärtus, mida kass vajab, on VetEssentialsis™

 

Vaata kõiki tooteid koertele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spetsiaalselt väljatöötatud koostis, mis vastab kasside tervislikele vajadustele igas eluetapis.

Unikaalne krõbinatehnoloogia teeb suuhoolduse lihtsaks oma “hambaharjalikkusega” ning aitab kliiniliselt tõestatult vähendada hambakivi ja hambakattu, andes lemmikule värske hingeõhu.

Unikaalne koostisainete segu ja madal rasvasisaldus aitavad Sinu steriliseeritud/kastreeritud kassil vältida kaalutõusu, mis peale steriliseerimist/kastreerimist juhtuda võib.

Kassipoeg

Maksimeerib Sinu kassipoja potentsiaali tervislikuks ja õnnelikuks tulevikuks.

Noor täiskasvanu

Noorte täiskasvanud kasside vajadused saab kokku võtta ühe sõnaga: "säilitamine". Kasside tervena hoidmine nende täiskasvanuea jooksul võib nõuda hoolt ja tähelepanu, kuid see tasub ära!

Täiskasvanud steriliseeritud/kastreeritud kass

Steriliseeritud ja kastreeritud kassidel on väiksem kalorivajadus tervisliku kehakaalu säilitamiseks ning nad võivad kaalus juurde võtta kergemini kui nende steriliseerimata liigikaaslased.

Vana täiskasvanu

Vanemate kasside nooruslikkuse ja hea vormi hoidmiseks tuleb neil aidata vältida vanadusega seotud terviseprobleemide tundemärke.

Vana steriliseeritud/kastreeritud kass

Steriliseeritud ja kastreeritud kassidel on väiksem kalorivajadus tervisliku kehakaalu säilitamiseks ning nad võivad kaalus juurde võtta kergemini kui nende steriliseerimata liigikaaslased.

Looma hooldamine

ARTIKLID JA TÖÖVAHENDID

Pet Care Center

 • Rutiinne hooldus | Hill's Pet

  Kassi pidades tuleb paljuga arvestada. Pidage meeles, et ükski kassiomanik ei ole täiuslik! Suurem osa kassiomanikest õpivad töö käigus, aga praegu leiate oma pakilistele küsimustele siit mitmeid vastuseid.
 • Tööriistad ja ressursid | Hill's Pet

  Meil on terve hulk artikleid ning need, mida te siin näete, on nii ainulaadsed, et moodustasime neist omaette kategooria. Mõned on täis kasulikku teavet, teised on mõeldud vaid lugemismõnu pakkuma.
 • Mängimine ja sport | Hill's Pet

  Üks parimaid asju, mida te oma kassi heaks teha saate, on temaga mängida. See on kasulik tema tervisele, tugevdab teievahelist sidet ning võib pisut parandada ka teie enda tervist.
 • Toitumine Ja Toitmine: kasside | Hill's Pet

  Kas võtsite just uue kassi või kass on sisenemas uude elufaasi – ikka leiate end ilmselt loomatoidu riiulite vahel mõtlemast, kas teie kass saab ikka õiget toitu.
 • Värske loomaomanik | Hill's Pet

  Praegu küsite te ilmselt endalt: „Kas ma peaksin kassi võtma?“. Küsimus on küll põnev, aga samas tuleks seda tõsiselt võtta. Kassi võtmine on suur vastutus, nii et enne liivakasti ja mänguasjade ostmist kaaluge järgmisi küsimusi: Kas te tunnete mõnd usaldusväärset loomaarsti? Kas teie kodu on loomakindel? Kas te olete oma korterikaaslaste või väikeste lastega läbi rääkinud, kui tähtis on kassi hellalt kohelda? Need küsimused on alles algus.
 • Kasside hooldus | Hill's Pet

  Põnev on tuua koju uus neljajalgne sõber, kuid loomaomanikuna on teil ilmselt hulk küsimusi kassi tervise kohta.