PARANDAME

KOOS

ELUSID

 

Kui koer on terve, on elu palju toredam. Seepärast teemegi koostööd teie loomaarstiga, et pakkuda parimaid toitumispõhiseid lahendusi, mis aitavad teil koos hästi elada.

PARTNERLUS, MIS TOOB ERINEVUSE

Pole vahet, millised on teie koera terviseprobleemid, meie liit loomaarstidega annab meile ainulaadse võimaluse lahenduse leidmiseks. Küsige oma loomaarstilt, kuidas Prescription Diet™ teie koera aitab.

TOITUMISUURINGUD JA INNOVATSIOON

Kui ühendate meie teadusliku lähenemise toitumisele enam kui 220 loomaarsti ja doktorikraadiga toitumisteadlase kogemustega, siis on asi selge: oleme midagi palju enamat kui vaid loomatoidu tootjad. Me armastame loomi ja teeme hoolsalt tööd, et nende elu paremaks muuta.

VASTUPANDAMATUD MAITSED

Ka maailma parim toit ei too mingit erinevust, kui teie koer seda süüa ei taha. Meelitage teda maitsvate koostisosade, hõrkude lõhnade ja ainulaadse palakuju ja tekstuuriga, millele koerad ei suuda vastu panna.

MEIE PÜHENDUMUS KVALITEEDILE

Meelerahu on hindamatu. Seepärast on kõigi Prescription Diet™-i toitude aluseks vaid parimad koostisosad usaldusväärsetest allikatest. Hill’si kvaliteedimeeskond ja mitmed valitsusasutused kontrollivad tootmisüksusi regulaarselt. Lisateave.

KUS SÜNDIS TEADUSLIK TOITUMINE

See algas ühest Seeing Eye™ ehk pimeda juhtkoerast, tema parimast sõbrast ja ühest visionäärsest loomaarstist. Nii lõigi dr Mark Morris enam kui 75 aasta eest esimese dieteetilise loomatoidu. Sestpeale oleme me seda muudkui täiustanud. Me jätkame tema tööd selliste teedrajavate toodetega nagu Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™ Prescription Diet™ Metabolic ja palju muud.

Weight Management

96% of dogs lost weight in two months at home.

 

Digestive Care

Highly digestible to enhance absorption of nutrients.

Skin/Food Sensitivities

Hydrolysed protein and single carbohydrate source to minimize adverse reactions to food.

Urinary Care

Clinically proven to promote an acid urine pH to discourage struvite crystal formation.

Kidney Care

Clinically tested nutrition to improve and lengthen quality of life.

Koera hooldamine

ARTIKLID JA TÖÖVAHENDID

Pet Care Center

 • Dog | Breeds - Hillspet.co.uk

  Learn the personality & characteristics of dog breeds, as well as which one might be best for you. Explore our library of articles to discover more.
 • Koolitus | Hill's Pet

  Koerad tahavad üle kõige teid õnnelikuks teha – ja seepärast nad ongi nii lihtsalt treenitavad.
 • Rutiinne hooldus | Hill's Pet

  Mõnikord on looma eest hoolitsemine üle mõistuse. Te tahate olla loomaomanik, kes kõike teab, aga paratamatult kerkivad küsimused.
 • Allikad ja otsinguriistad | Hill's Pet

  Meie artiklid on infot tulvil – ja mõned on nii erilised, et lõime nende jaoks lausa eraldi kategooria.
 • Mängimine ja sport | Hill's Pet

  Ehkki paistab, et teie koera lemmiktegevus on diivanil põõnata, vajab ta tervise hoidmiseks liikumist – nagu teiegi! Õnneks leidub hulk tegevusi, mida võite koos nautida.
 • Toitumine ja toitmine | Hill's Pet

  Kas olete kunagi parimat kutsikatoitu otsinud? Ei ole lihtne leida õiget toitu, kui riiuleid täidavad tuhanded koeratoidu margid.