Korduma kippuvad küsimused

Allpool olevas nimekirjas leiate mitmesugust infot, mida tarbijad Hill’s™-i loomatoitude kohta sageli küsivad. Kui te oma küsimusele vastust ei leia, võtke meiega ühendust.

Korduma kippuvad küsimused

 • Enim esitatud küsimused

  Kui palju ma peaksin loomale süüa andma?

  Nii nagu toidukogused erinevad inimeseti, nii erinevad toidukogused ka loomadel. Suuremal osal Hill's™-i loomatoitudest on pakendil toitmisjuhend, mis aitab kindlaks määrata teie loomale sobiva toidukoguse. Ent toitmisjuhis on vaid algus. Teie looma tervise seisukohast on oluline, et tema füüsilist seisundit pidevalt jälgitakse ning vajadusel kohandatakse toidukogust. Oma Hill's™-i loomatoidu toitmisejuhise leidmiseks vaadake meie tootevalijat.

  Mis vahet on Prescription Diet™, Science Plan™, Ideal Balance™ ja VetEssentials™ brändide loomatoitudel?

  Prescription Diet™ -i loomatoitude koostis on loodud toetama ja abistama loomade erinevate spetsiifiliste haigusseisundite ravimisel. Prescription Dieti toidud on saadaval loomakliiniikutes ja volitatud internetipoodides(?). Kui teie loomal on mõni haigus, siis uurige oma loomaarstilt, kas teie koerale või kassile sobib mõni Prescription Dieti toit. Prescription Diet – kliiniline toit, mis parandab elukvaliteeti..

  Science Plan™ brändi loomatoidud vastavad tervete loomade vajadustele erinevates eluetappides. Science Plani toit on tervetele loomadele kliiniliselt tõestatud eelistega, mis soodustavad elujõudu ja heaolu igas eluetapis ja iga elustiili puhul, pakkudes laia valikut hästi tasakaalustatud toite. Science Plan sisaldab 100% seda, mida loomad vajavad, ja 0% seda, mida nad ei vaja. Science Plan sisaldab kõige paremaid looduslikke koostisosi, mida teie loomad armastavad, aga mitte ühtki kunstlikku värv-, maitse- või säilitusainet, mis tagab, et teie loom elab õnnelikult ja tervelt.

  Ideal Balance™ -i loomatoidud on looduslikud toidud tervetele loomadele erinevates eluetappides. Ideal Balance EI SISALDA maisi, nisu, sojat ega kunstlikke värv-, maitse- või säilitusaineid. Tänu looduslike koostisosade kvaliteedile vastavad Ideal Balance’i tooted Hill’si täpsetele toitumisprofiilidele ja sisaldavad enam kui 50 toitainet, mis tagavad täpselt tasakaalustatud toitumise loomade tervise huvides.

  VetEssentials™ brändi loomatoidud pakuvad ennetavat toitumist igaks eluetapiks. Iga VetEssentials™-i loomatoit pakub viit tervislikku eelist, mis tegelevad loomade vajadustega igas eluetapis. Koos regulaarse liikumise ja loomaarsti kontrollidega maksimeerib VetEssentials™ teie looma potentsiaali elada pikalt ja tervislikult. VetEssentials™ on saadaval üksnes loomaarstide kaudu.

  Me ei valmista Science Plani, Ideal Balance’i või VetEssentialsi tooteid, mis asendaksid Prescription Dieti tooteid.

  Milline on minu Hill's™-i loomatoidu säilivusaeg? Kuidas seda toitu säilitada?

  Et toit püsiks värske, vaadake selle säilivusaega ja säilitusnõuandeid... ja säilitusnõuandeid toote pakendilt.

  Kust ma Hill's™-i loomatoite osta saan?

  Prescription Diet™ on saadaval loomakliinikutes ja interneti vahendusel loomakliinikutest, millel on internetipood.

  Science Plan™ ja Ideal Balance™ loomatoidud on saadaval suuremast osast veterinaarkliinikutest, loomapoodidest ja hooldussalongidest. Aitame leida loomaarsti või jaemüüja teie lähedalt. Science Plan™ ja Ideal Balance™ toidud on saadaval ka internetist, volitatud edasimüüjatelt.

  Kust ma Hill's™-i loomatoite internetist osta saan?

  Science Plan™ ja Ideal Balance™ toidud on saadaval ka internetist, volitatud edasimüüjatelt.

  Prescription Diet™ loomatoidud on saadaval loomaarstide vahendusel ning volitatud internetipootidest.

  Kust ma saaksin Hill’s™-i loomatoitude kohta rohkem teada – sh seda, kuidas see mõjub, millised on koostisosad, maitsed jne?

  Kogu teave Science Diet™-i, Ideal Balance™-i, Prescription Diet™-i, ja VetEssentials™-i loomatoitude kohta on saadaval meie toodete nimekirjast.

  Kui palju kaloreid sisaldab Hill's™-i loomatoit?

  Kalorisisaldus on igas tootes erinev, kuna iga toode on loodud erinevaks looma eluetapiks ja elustiiliks. Iga toidu kalorisisaldus on välja toodud internetis meie tootevalijas.

  Kas minu looma toit on saadaval kuivtoidu, konservi ja maiustena?

  Et vaadata, millised versioonid konkreetsest toidust saadaval on, kasutage meie tootevalijat.

  Kas Hill's™-i loomatoitudel on garantii?

  Kõigil Hill’si loomatoitudel on meie garantii. Kui te ei ole mingil põhjusel meie Prescription Diet™, Science Diet™, Ideal Balance™ või VetEssentials™ loomatoitudega rahul, siis tagastage kasutamata osa ostukohta ja te saate kas raha tagasi või uue toote.

 • Toitmine ja ravimine Hill’s Pet Foods toitudega

  Minu lemmik on pirtsakas sööja, kuidas ma saaksin tema maitsemeelt arendada? Kas ma võin talle anda inimeste toitu või palukesi laualt?

  Maitsetestid näitavad, et loomad eelistavad Hill's™-i loomatoitu paljudele teistele juhtivatele brändidele, ent me saame aru, et mõned loomad võivad olla toidu suhtes pirtsakad. Et teid selles olukorras aidata, soovitame toimida alltoodud viisidel, et soodustada looma söömist.

  • Kui soovite oma lemmikule uut toitu andma hakata, tutvuge 7-päeva üleminekuplaaniga koertele või kassidele. Sujuv üleminek praeguselt toidult uuele aitab loomal uue toiduga paremini kohanduda.
  • Andke loomale süüa kindlas mõõdetud koguses, asetades see tema kaussi. Kui te annate loomale päevas süüa mitu korda, siis jaotage päevane lubatud kogus mitmeks.
  • Koerte puhul andke talle söömiseks 10–20 minutit aega, seejärel võtke allesjäänud toit ära ja ärge andke seda enne järgmist toidukorda. Pidage meeles, toit maitseb palju paremini kui kõht on tühi!
  • Kui annate oma loomale kuivtoitu, siis püüdke seda talle anda käest ühe krõbina haaval ja tehke seda esimestel toidukordadel väikestes kogustes.
  • Lisage paar lusikatäit sooja (mitte kuuma) vett ühele kuivtoidu portsjonile. Laske segul paar minutit seista, et krõbinad pehmeneksid, seejärel serveerige. Niisutage üheks toidukorraks piisav kogus toitu, nii et toit ei läheks raisku. Ärge jätke niisutatud toitu välja kauemaks kui neljaks tunniks.
  • Te võite ka teha loomadele sobilikku kastet, mida kuivtoiduga segada, lisades paar lusikatäit sooja (mitte kuuma) vett samale kogusele konservile. Tõstke kaste lusikaga kuivtoidu peale ja serveerige. Tehke vaid üheks toidukorraks piisav kogus, et toit ei rikneks.
  • Et kuiv- ja purgitoidu maitset parandada, lisage väike kogus madala soolasisaldusega kanapuljongit või veega tuunikalakonservist kurnatud vedelikku. Et kuivtoidu ja konservi maitset parandada, lisage väike kogus madala soolasisaldusega kanapuljongit või veega tuunikalakonservist kurnatud vedelikku. Tehke vaid üheks toidukorraks piisav kogus, et toit ei rikneks. (Prescription Diet® z/d® ja d/d® toitudega ärge seda tehke.)

   

  Me ei soovita loomadele anda inimeste toitu ega jääke laualt. Loomaarstid ei soovita seda, kuna andes loomadele inimeste toitu või jääke laualt, võite põhjustada oma looma toitainetes teatud ainete liia või puuduse, mis aja jooksul võib põhjustada loomal terviseprobleeme (näiteks rasvumist). Inimeste toidu või laualt „maiuste“ andmine võib looma ka toidu suhtes valivamaks muuta.

  Kuidas oma koera või kassi ühelt toidult teisele üle viia?

  Loomadele meeldib rutiin ja neil on kindlad väljakujunenud harjumused, mistõttu nad võivad uuele toidule üleminekul abi vajada. Kui loomaarst ei ole teisiti soovitanud, siis viige loom uuele toidule üle aegamööda nädala aja jooksul. Segage uus toit oma lemmiku senise toidu sisse ning tõstke aegamööda selle osakaalu, kuni söödate talle vaid uut toitu.

  Suurem osa loomi võtab uued toidud hea meelega vastu, kuid teised on vanadest asjadest loobumisel tõrksamad. Kui teie loom ei suhtu üleminekusse hästi, siis proovige mõnd järgmistest soovitustest.

  • Soojendage toitu või lisage sooja vett, et parandada toidu lõhna ja maitset.
  • Ärge jätke toitu pidevalt saadavale. Andke talle süüa iga kolme-nelja tunni tagant, 15–20 minutit korraga.
  • Et kuivtoidu ja konservi maitset parandada, lisage ühelt toidult teisele ülemineku perioodil väike kogus madala soolasisaldusega kanapuljongit või veega tuunikalakonservist kurnatud vedelikku. (Prescription Diet™ z/d™ ja d/d™ toitudega ärge seda tehke.)

  Kas ma võin oma koerale maiustusi anda kui ta sööb Prescription Diet™-i loomatoitu?

  Prescription Diet™-i koeramaiustused on madala kalorsusega ja piiratud mineraalainesisaldusega maiustused koertele, kellele antakse Prescription Dieti toitu. Kuni 10% oma koera igapäevasest energiavajadusest tohib katta maiuste andmisega tavatoidu asemel, säilitades seejuures õige toitumiskava, mis teie lemmiku terviseprobleemide parandamisega aitab.

   

  • Prescription Diet b/d Canine
  • Prescription Diet c/d Canine
  • Prescription Diet g/d Canine
  • Prescription Diet h/d Canine
  • Prescription Diet j/d Canine
  • Prescription Diet k/d Canine
  • Prescription Diet r/d Canine
  • Prescription Diet w/d Canine
  • Prescription Diet Metabolic Canine
  • Prescription Diet j/d Canine
  • Prescription Diet r/d Canine
  • Prescription Diet w/d Canine
  • Prescription Diet d/d Canine dogs
  • Prescription Diet i/d Canine
  • Prescription Diet z/d Canine

   

   

  • Prescription Diet™ Metabolic Feline
  • Prescription Diet  m/d  Feline
  • Prescription Diet  r/d  Feline
  • Prescription Diet  w/d  Feline

   

  Kassidele, kes söövad Prescription Dieti tooteid

  Kodune maiustusteretsept Kogus: umbes 24 maiust

  Kassidele

  Koertele

 • Küsimused loomahoolduse kohta

  Kust lugeda rohkem oma looma haiguse kohta?

  Kui teie loomal on diagnoositud haigus, siis tahate te muidugi sellest tõvest ja selle ravist rohkem teada saada. Leidke lisateavet kasside ja koerte haiguste kohta.

  Kuidas ma aru saan, kas mu loom on ülekaaluline?

  Üle 50% loomapopulatsioonist on ülekaaluline, seega peate te oma looma kaalust teadlik olema. On mitmeid märke, mille järgi kindlaks määrata, kas teie loom on muutumas ülekaaluliseks. Need hoiatusmärgid on järgmised:

  • Küljekonte ei ole enam tunda
  • Nähtava vöökoha kadumine
  • Rasvaladestused puusadel ja saba alguses
  • Kõndides volksub
  • Tal on raske liikuda
  • Hingeldab
  • Halvas tujus

   

  Looma kaalust peab teadlik olema, sest õige kasv ja kaal aitavad ära hoida mitmeid haigusi ja häireid, mis seostuvad rasvumisega, samuti kasvuga seotud luustiku haiguseid. Kui panete looma juures tähele neid hoiatusmärke, võib teie loomaarst soovitada muutusi, et hoida loom terve ja vormis.

 • Teave Hill’s Pet Nutrition, Inc. kohta

  Kuidas pühendub Hill’s loomade heaolule?

  Oleme Hill’sis pühendunud kõigi loomade, nii enda kui ka teie loomade heaolule. Lisateave Hill’si pühendumise kohta loomade heaolule.

  Kas teie lehel on näha vabad töökohad Hill’sis?

  Külastage meie töökohtade osa ja saage lisateavet Hill’sis töötamise kohta.

 • About Our Website

  Kuidas registreeruda?

  Registreeruge siin.

  Unustasin oma kasutaja ID. Kas te saaksite selle mulle saata?

  Võtke meiega ühendust oma täisnime ja e-posti aadressi kasutades ning me saadame teile teie kasutaja ID.

  Unustasin oma salasõna. Kas ma saaksin uue?

  Saatke meile oma e-posti aadress ja me saadame teile uue salasõna.

  Minu konto on turvapõhjustel lukustatud. Kuidas kontot lahti saada?

  Sisselogimistõrgete tõttu on teie konto turvapõhjustel lukustatud. Me taasaktiveerime teie konto ja lähtestame teie salasõna, võtke meiega lihtsalt oma kasutaja ID abil ühendust.

  Olen läbi vaadanud kõik KKK-d ja mul on ikkagi Hill’sile küsimusi. Kuidas kellegagi ühendust võtta?

  Võtke oma küsimusega ühendust meie tarbijatoe osakonnaga.

  Miks Hill’s oma saidil küpsiseid kasutab?

  Hill’s kasutab piiratud määral küpsiseid, et saaksime oma külastajatele pakkuda parimat võimalikku kogemust.

  Meie koduleht kasutab sirvimiskogemuse parandamiseks küpsiseid. Mõned küpsised jätavad teid meelde, et saaksime teile tagasi tulles teile kohandatud kogemust pakkuda. Teised küpsised jälgivad, kui palju inimesi meie lehekülgi vaatavad, et saaksime parandada veebilehe kasutamise üldist kogemust, mõned küpsised on aga vajalikud veebilehe töötamiseks. Kui te olete küpsiste kasutamisega nõus, klõpsake sirvimise jätkamiseks OK. Kui te ei ole kindel, siis lugege läbi meie kasutustingimused või muutke oma isiklikke sätteid, et saaksite ise määrata, kuidas toimub küpsiste kasutamine.

 • Kupongid

  Where can I find coupons?

  Suur osa kampaaniatest ja kupongidest suunatakse läbi meie toodete edasimüüjate. Küsige oma loomaarstilt või loomapoest regulaarselt, kas neil on allahindlusi või kampaaniaid. Aeg-ajalt leiate kampaaniaid ka aadressilt HillsPet.ca/SpecialOffers. Lisaks esitleme sooduspakkumisi sageli aadressil www.Facebook.com/HillsPetUS.

  Miks ma ei leia oma loomatoote kampaaniat?

  Ehkki püüame korraldada mitmesuguseid kampaaniaid võimalikult paljudele tarbijatele, ei ole meil alati kampaaniaid käimas ega kuponge pakkuda. Küsige aeg-ajalt oma loomaarstilt või loomapoest järele ja vaadake ka lehekülge HillsPet.ca/SpecialOffers.

  Kui teil on küsimusi Hill's™-i tootekupongide kohta, siis helistage Hill’si tarbijatoe osakonda telefonil 1-800-445-5777.