PARANDAME KOOS ELUSID

Kui kass on terve, on elu palju parem. Seepärast teemegi koostööd teie loomaarstiga, et pakkuda parimaid toitumispõhiseid lahendusi, mis aitavad teil koos hästi elada.

Partnerlus, mis toob erinevuse

 

Pole vahet, millised on teie kassi terviseprobleemid, meie liit loomaarstidega annab meile ainulaadse võimaluse lahenduse leidmiseks.
Küsige oma loomaarstilt, kuidas Prescription Diet™ teie kassi aitab.

TOITUMISUURINGUD JA INNOVATSIOON

Ühendage meie teaduslik toitumine enam kui 220 loomaarsti ja doktorikraadiga toitumisteadlase kogemustega ning asi on selge: oleme palju enamat kui loomatoidu tootjad. Me armastame loomi ja teeme väsimatult tööd, et teie loomale midagi erilist pakkuda.

VASTUPANDAMATU MAITSE

Ka maailma parim toit ei too mingit erinevust, kui teie pirtsakas kass seda süüa ei taha. Meelitage teda maitsvate koostisosade, hõrkude lõhnade ja ainulaadse palakuju ja tekstuuriga, millele kassid ei suuda vastu panna.

MEIE PÜHENDUMUS KVALITEEDILE

Meelerahu on hindamatu. Seepärast on kõigi Prescription Diet™-i toitude aluseks vaid parimad koostisosad usaldusväärsetest allikatest. Hill’si kvaliteedimeeskond ja mitmed valitsusasutused kontrollivad tootmisüksusi regulaarselt.

KUS SÜNDIS TEADUSLIK TOITUMINE

See algas ühest Seeing Eye™ ehk pimeda juhtkoerast, tema parimast sõbrast ja ühest visionäärsest loomaarstist. Nii lõigi dr Mark Morris enam kui 75 aasta eest esimese dieteetilise loomatoidu. Sestpeale oleme me seda muudkui täiustanud. Me jätkame tema tööd selliste teedrajavate toodetega nagu Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™ Prescription Diet™ Metabolic ja palju muud.

 

Prescription Diet

 

Teie kassi jaoks saadaval ka einekotikestena

 

Vaata kõiki einekotikesi

 

Weight Management

81% kassidest kaotasid kodus kahe kuuga kaalu.

Digestive Care

Hästi seeditav, suurendamaks toitainete imendumist.

Skin/Food Sensitivities

Rahustab sügelevat nahka.

Urinary Care

Vähendab kaltsiumoksalaat- ja struviitkivide teket.

Kidney Care

Kliiniliselt testitud toit, mis parandab elukvaliteeti ja pikendab elu.

Oma kassi hooldamine

ARTIKLID JA TÖÖVAHENDID Pet Care Center

 • Cat | Breeds | Hill's Pet

  Discover the unique characteristics of different cat breeds, as well as which one might be best for you. Explore our library of articles to learn more.
 • Värske loomaomanik | Hill's Pet

  Praegu küsite te ilmselt endalt: „Kas ma peaksin kassi võtma?“. Küsimus on küll põnev, aga samas tuleks seda tõsiselt võtta. Kassi võtmine on suur vastutus, nii et enne liivakasti ja mänguasjade ostmist kaaluge järgmisi küsimusi: Kas te tunnete mõnd usaldusväärset loomaarsti? Kas teie kodu on loomakindel? Kas te olete oma korterikaaslaste või väikeste lastega läbi rääkinud, kui tähtis on kassi hellalt kohelda? Need küsimused on alles algus.
 • Kasside hooldus | Hill's Pet

  Põnev on tuua koju uus neljajalgne sõber, kuid loomaomanikuna on teil ilmselt hulk küsimusi kassi tervise kohta.
 • Käitumine ja välimus | Hill's Pet

  Kui kassid saaksid rääkida, saaksid nende omanikud esitada hulgaliselt küsimusi. Näiteks neid: Kas sul on kõht tühi? Miks sulle meeldib end paberkotti peita? Ja kas sa pead seda diivanit kratsima? Kahtlemata on kassid salapärased, aga siiski tasub mõista, mida nad mõtlevad ja miks nad niimoodi käituvad.
 • Koolitus | Hill's Pet

  Koerad tahavad väga oma „juhile“ head meelt teha, aga kassid on teistmoodi.
 • Rutiinne hooldus | Hill's Pet

  Kassi pidades tuleb paljuga arvestada. Pidage meeles, et ükski kassiomanik ei ole täiuslik! Suurem osa kassiomanikest õpivad töö käigus, aga praegu leiate oma pakilistele küsimustele siit mitmeid vastuseid.