PARANDAME KOOS ELUSID

Kui kass on terve, on elu palju parem. Seepärast teemegi koostööd teie loomaarstiga, et pakkuda parimaid toitumispõhiseid lahendusi, mis aitavad teil koos hästi elada.

Partnerlus, mis toob erinevuse

 

Pole vahet, millised on teie kassi terviseprobleemid, meie liit loomaarstidega annab meile ainulaadse võimaluse lahenduse leidmiseks.
Küsige oma loomaarstilt, kuidas Prescription Diet™ teie kassi aitab.

TOITUMISUURINGUD JA INNOVATSIOON

Ühendage meie teaduslik toitumine enam kui 220 loomaarsti ja doktorikraadiga toitumisteadlase kogemustega ning asi on selge: oleme palju enamat kui loomatoidu tootjad. Me armastame loomi ja teeme väsimatult tööd, et teie loomale midagi erilist pakkuda.

VASTUPANDAMATU MAITSE

Ka maailma parim toit ei too mingit erinevust, kui teie pirtsakas kass seda süüa ei taha. Meelitage teda maitsvate koostisosade, hõrkude lõhnade ja ainulaadse palakuju ja tekstuuriga, millele kassid ei suuda vastu panna.

MEIE PÜHENDUMUS KVALITEEDILE

Meelerahu on hindamatu. Seepärast on kõigi Prescription Diet™-i toitude aluseks vaid parimad koostisosad usaldusväärsetest allikatest. Hill’si kvaliteedimeeskond ja mitmed valitsusasutused kontrollivad tootmisüksusi regulaarselt.

KUS SÜNDIS TEADUSLIK TOITUMINE

See algas ühest Seeing Eye™ ehk pimeda juhtkoerast, tema parimast sõbrast ja ühest visionäärsest loomaarstist. Nii lõigi dr Mark Morris enam kui 75 aasta eest esimese dieteetilise loomatoidu. Sestpeale oleme me seda muudkui täiustanud. Me jätkame tema tööd selliste teedrajavate toodetega nagu Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™ Prescription Diet™ Metabolic ja palju muud.

 

Prescription Diet

 

Available in pouch format for your cat

 

See All Our Pouches

 

Weight Management

81% kassidest kaotasid kodus kahe kuuga kaalu.

Digestive Care

Hästi seeditav, suurendamaks toitainete imendumist.

Skin/Food Sensitivities

Rahustab sügelevat nahka.

Urinary Care

Vähendab kaltsiumoksalaat- ja struviitkivide teket.

Kidney Care

Kliiniliselt testitud toit, mis parandab elukvaliteeti ja pikendab elu.

Oma kassi hooldamine

ARTIKLID JA TÖÖVAHENDID Pet Care Center

 • Cat | Breeds | Hill's Pet

  Discover the unique characteristics of different cat breeds, as well as which one might be best for you. Explore our library of articles to learn more.
 • Koolitus | Hill's Pet

  Koerad tahavad väga oma „juhile“ head meelt teha, aga kassid on teistmoodi.
 • Rutiinne hooldus | Hill's Pet

  Kassi pidades tuleb paljuga arvestada. Pidage meeles, et ükski kassiomanik ei ole täiuslik! Suurem osa kassiomanikest õpivad töö käigus, aga praegu leiate oma pakilistele küsimustele siit mitmeid vastuseid.
 • Tööriistad ja ressursid | Hill's Pet

  Meil on terve hulk artikleid ning need, mida te siin näete, on nii ainulaadsed, et moodustasime neist omaette kategooria. Mõned on täis kasulikku teavet, teised on mõeldud vaid lugemismõnu pakkuma.
 • Mängimine ja sport | Hill's Pet

  Üks parimaid asju, mida te oma kassi heaks teha saate, on temaga mängida. See on kasulik tema tervisele, tugevdab teievahelist sidet ning võib pisut parandada ka teie enda tervist.
 • Toitumine Ja Toitmine: kasside | Hill's Pet

  Kas võtsite just uue kassi või kass on sisenemas uude elufaasi – ikka leiate end ilmselt loomatoidu riiulite vahel mõtlemast, kas teie kass saab ikka õiget toitu.