Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's VET ESSENTIALS Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT vanemate täiskasvanud 7+ aastaste kasside kuivtoit kanaga

SUURUSED

1.5kg

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT vanemate täiskasvanute 7+ aastaste kassitoit kanaga on mitmeti kasulik täissööt vananevatele kassidele alates 7 aasta vanusest, kellel on soodumus kaalutõusuks. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, valku, vitamiine ja mineraalaineid ning on piiratud magneesiumisisaldusega.

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT kasside kuivtoit kanaga (eakatele kassidele, kes on vanemad kui 7 aastat, pärast steriliseerimist/kastreerimist või kassidele, kellel on soodumus kaalutõusuks) on üksnes loomaarstide vahendusel kättesaadav mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit, mis toetab tervislikku kehakaalu ja tähtsate elundite ning kuseteede tervist. Meie ainulaadne kaalupiiramis tehnoloogia, mis aitab neil saavutada ja säilitada optimaalse kehakaalu.Parema tänase ja helgema tuleviku nimel!

VAJADUS / EELISTUS

Kastreeritud/steriliseeritud, tervislik kehakaal,

MAITSE

kanaga

ELUETAPP

Seenior

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Üksnes loomaarstide vahendusel kättesaadav Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT vanemate täiskasvanud 7+ aastaste kassitoit kanaga on mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit vanematele täiskasvanud kassidele, kes on vanemad kui 7-aastased. Sellel on kliiniliselt tõestatud kasulikud põhiomadused Sinu kassile, sh kliiniliselt tõestatud kaalupiiramis tehnoloogia üleliigse rasva põletuseks ja optimaalse kehakaalu säilitamiseks pärast steriliseerimist/kastreerimist. Sellel on vastupandamatu maitse, mida Sinu kass kindlasti armastab.

Kuidas see aitab:

KUIDAS SEE AITAB:

Kaalu kontrolli all hoidmine: aitab Sinu steriliseeritud/kastreeritud kassil saavutada ja säilitada tervisliku kehakaalu ainulaadse koostise ja väikese rasvasisaldusega, mis toetab rasvapõletust

Kuseteede tervis: toetab kuseelundkonna tervist piiratud magneesiumi-, fosfori- ja kaltsiumisisaldusega

Immuunsüsteemi toetamine: aitab kaasa Sinu kassi tervislikule vananemisele, sest sisaldab kliiniliselt tõestatud koguses antioksüdante

Seedeelundkonna tervishoid: aitab hoida seedesüsteemi tervist ja väljaheite kvaliteeti

Tähtsate elundite toetamine: toetab tähtsaid elundeid

Lisainfo:

Hill’s uurib lemmikloomade bioloogiat, et saada aru, kuidas toit mõjutab seedeelundkonna tervist.

Kõik Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFITI toidud on ainulaadse koostisega, mis aitavad Sinu lemmiklooma tervist edaspidi aktiivselt toetada, ning saadaval üksnes loomaarstide vahendusel. Kvaliteetne toit koos regulaarse kehalise aktiivsuse ja loomaarsti visiitidega suurendab sinu lemmiklooma võimalust elada õnnelikult ja tervena.


Valmistatud Euroopas kogu maailmast hangitud usaldusväärsetest koostisosadest.

Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Me valmistame oma lemmikloomatoitu kõige kvaliteetsemast toorainest. Koostisosad peavad vastama kõige rangematele puhtuse ja toitainesisalduse nõuetele.

Sina saad muuta varjupaigaloomade elu. Oleme uhkusega aidanud enam kui 12 miljonil varjupaigaloomal leida päriskodu. Rohkem teavet: www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100% rahulolugarantii. Me oleme kindlad, et Sinu loomale maitsevad Hill’s VET ESSENTIALSI toidud. Oleme selles nii kindlad, et pakume 100% raha tagasi garantiid.*

Hill’s VET ESSENTIALSMulti-Benefit vanemate täiskasvanute kassitoit on ka saadaval märgtoiduna, hõrgu maitsega, mida Sinu kass kindlasti armastab.

Soovitatud:

7-aastastele ja vanematele täiskasvanud kassidele tervisliku kaalu tagamiseks

Pole soovitatud:

Kuni 7-aastased täiskasvanud kassid.

Tiined või imetavad kassid. Tiinuse ja imetamise ajal tuleks kassid üle viia toidule Hill’s Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT kassipoegade toit.

Formulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: purustatud riis, kana- ja kalkunijahu (kana 13%, linnuliha kogusisaldus 21%), maisigluteenijahu, tselluloos, hernevalk, kuivatatud tomatimass, linaseemned, kookosõli, mineraalained, keedus, loomne rasv, kuivatatud peedi viljaliha, kalaõli, taimeõli, kuivatatud porgandid.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Proteiin 36,5%, toorrasv 12,3%, toorkiud 8,6%, toortuhk 5,4%, kaltsium 0,80%, fosfor 0,62%, naatrium 0,28%, kaalium 0,80%, magneesium 0,09%; kg kohta: A-vitamiin 9346 RÜ, D3-vitamiin 730 RÜ, E-vitamiin 650 mg, C-vitamiin 100 mg, beetakaroteen 1,5 mg.

LISAAINED KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 74,1 mg, 3b202 (jood) 3,2 mg, 3b405 (vask) 8,7 mg, 3b502 (mangaan) 7,7 mg, 3b603 (tsink) 115 mg, loodusliku antioksüdandiga.

Eakas täiskasvanu

Kassi kaal - kgs Päevane kogus - Grammid
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7+ 13 / kg

Eakas täiskasvanu

Kassi kaal - kgs Päevane kogus - 85 g pouches Päevane kogus - Grammid
2 1 + 15 g
3 1 + 30 g
4 1 + 45 g
5 1 + 55 g
6 1 + 65 g
7+ 1 + 11 g / kg

KASULIKUD NÕUANDED


Kohanda toidukoguseid vastavalt vajadusele, et säilitada optimaalne kehakaal. Kui Sa ei ole milleski kindel, pea nõu oma loomaarstiga.

On see toit Sulle uus? Sega järjest suurem kogus uut loomatoitu järjest väiksema koguse vana toiduga 7-päevase perioodi jooksul.

Hoia värske vesi alati saadaval!

Sinu looma toitumuslikud vajadused võivad vananedes muutuda. Küsi selle kohta igal visiidil oma loomaarsti käest.

Lämbumise vältimiseks hoia pakend loomade ja laste käeulatusest väljas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

3413 kcal/kg (341 kcal/100g)

Toitaine Söödetuna2
%
Niiskus 6 %
Valgud 36.5 %
Rasv 12.3 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 31.2 %
toorkiud 8.6 %
Tuhk 5.4 %
Kaltsium 0.8 %
Fosfor 0.62 %
Kaalium 0.8 %
Naatrium 0.28 %
Magneesium 0.085 %
Tauriin 0.21 %
A-vitamiin 9346 IU/kg
C-vitamiin 104 ppm
D-vitamiin 730 IU/kg
E-vitamiin 658 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 1.2 %
Oomega-6 FA kokku 2.61 %
Beetakaroteen 2.65 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Healthy Advantage

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More