Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's VET ESSENTIALS Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DENTAL täiskasvanud väikeste ja minitõugu koerte kuivtoit kanaga

SUURUSED

2kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + CALM täiskasvanute väikese ja minitõu koeratoit kanaga on mitmeti kasulik täissööt väikest ja minitõugu 1–6-aastastele koertele, mis on spetsiaalselt koostatud emotsionaalse tasakaalu soodustamiseks. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, proteiini, vitamiine ja mineraalaineid.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + CALM kanaga (täiskasvanud väikestele ja kääbustõugu (< 10 kg) koerte kuivtoit vanuses 1–6) on üksnes loomaarstide vahendatav mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit. Valmistatud hüdrolüüsitud piimakaseiiniga, mis on kliiniliselt tõestatud koostisosa toetamaks emotsionaalset tasakaalu ja tagamaks rahulolu pingelistes olukordades. Suurepäraselt maitsev toit parema tänase ja helgema tuleviku nimel!

VAJADUS / EELISTUS

Väiksed ja kääbustõud (< 10 kg), emotsionaalne tasakaal

MAITSE

kanaga

TÕU SUURUS

Väike tõug

ELUETAPP

Täiskasvanud

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Üksnes loomaarstide vahendatav täiskasvanud väikeste ja kääbustõugu koerte (< 10 kg) kuivtoit Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + CALM kanaga on täisväärtuslik mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit väikest tõugu ja kääbustõugu 1–6 aasta vanustele koertele, valmistatud erilise hüdrolüüsitud piimakaseiiniga, mis on kliiniliselt tõestatud toetamaks emotsionaalset tasakaalu ja tagamaks rahulolu pingelistes olukordades, nagu eraldamine, linnamüra ja külalised. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, proteiini, vitamiine ja mineraalaineid.

Kuidas see aitab:

KUIDAS SEE AITAB:

Emotsionaalne tasakaal: Toetab emotsionaalset tasakaalu hüdrolüüsitud piimakaseiiniga, mis toimib kliiniliselt tõestatult pingelistes olukordades

Immuunsüsteemi toetamine: Toetab immuunsüsteemi võimsate kliiniliselt tõestatud antioksüdantidega (C- ja E-vitamiinid)

Seedeelundkonna tervishoid: Toetab tervet seedimist täpselt tasakaalustatud hästiseeditavate koostisosadega, mis on kohandatud väikest tõugu koerte jaoks

Elutähtsate organite toetus: Tugevdab neere ja põit kindlas koguses mineraalainetega ja spetsiaalselt südame tervise toetamiseks lisatud tauriiniga

Naha ja karvkatte tervishoid: Soodustab naha ja karvkatte tervishoidu eriti pehmete kallistuste tagamiseks toitvate oomega-6-rasvhapete abil

Lisainfo:

Hill’s uurib lemmikloomade bioloogiat, et saada aru, kuidas toit mõjutab seedeelundkonna tervist.

Kõik Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFITI toidud on ainulaadse koostisega, mis aitavad Sinu lemmiklooma tervist edaspidi aktiivselt toetada, ning saadaval üksnes loomaarstide vahendusel. Kvaliteetne toit koos regulaarse kehalise aktiivsuse ja loomaarsti visiitidega suurendab sinu lemmiklooma võimalust elada õnnelikult ja tervena.


Valmistatud Euroopas kogu maailmast hangitud usaldusväärsetest koostisosadest.

Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Me valmistame oma lemmikloomatoitu kõige kvaliteetsemast toorainest. Koostisosad peavad vastama kõige rangematele puhtuse ja toitainesisalduse nõuetele.

Sina saad muuta varjupaigaloomade elu. Oleme uhkusega aidanud enam kui 12 miljonil varjupaigaloomal leida päriskodu. Rohkem teavet: www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100% rahulolugarantii. Me oleme kindlad, et Sinu loomale maitsevad Hill’s VET ESSENTIALSI toidud. Oleme selles nii kindlad, et pakume 100% raha tagasi garantiid.*

Hill’s VET ESSENTIALSI mitmeti kasulikud toidud on saadaval mitmesuguste kuivtoitudena koerte ainulaadsete vajaduste täitmiseks ja konservtoitudena puhtaks naudinguks.

Soovitatud:

Emotsionaalse tasakaalu toeks täiskasvanud väikestele ja kääbustõugu (< 10 kg) koertele vanuses 1–6 aastat, kes kaaluvad täiskasvanutena kuni 10 kg. Sobib ka väikestele ja kääbustõugu koertele, kes vajavad vähem kaloreid (nt vähem aktiivsed, steriliseeritud/kastreeritud või muul põhjusel ülekaalulisusele kalduvad koerad).

Pole soovitatud:

Alla 1 aasta vanused kutsikad

Tiined või imetavad koerad. Tiinuse ja imetamise ajal tuleks koerad üle viia VET ESSENTIALS MULTI-BENEFITI kutsikate toidule.

Formulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: kana- ja kalkunijahu (kana 13%, linnuliha kogusisaldus 21%), mais nisu, purustatud riis, loomne rasv, keedus, kuivatatud peedi viljaliha, taimeõli, mineraalained, linaseemned, kuivatatud tomatimass, kuivatatud tsitruse viljaliha, spinatipulber, piimavalgu hüdrolüsaat.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Proteiin 22,9%, toorrasv 13,7%, toorkiud 1,7%, toortuhk 5,1%, oomega-6 rasvhapped 3,3%, kaltsium 0,83%, fosfor 0,68%, naatrium 0,30%, kaalium 0,72%, magneesium 0,08%; kg kohta: A-vitamiin 10 027 RÜ, D3-vitamiin 735 RÜ, E-vitamiin 690 mg, C-vitamiin 105 mg, beetakaroteen 0,5mg, 1047 mg, tauriin 982 mg.

LISAAINED KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 68,3 mg, 3b202 (jood) 1,7 mg, 3b405 (vask) 6,7 mg, 3b502 (mangaan) 7,1 mg, 3b603 (tsink) 120 mg, 3b801 (seleen) 0,2 mg; loodusliku antioksüdandiga.

Täiskasvanu

Koera kaal - kgs Päevane kogus - (grams) - Täiskasvanu Päevane kogus - (grams) - Steriliseeritud/ kastreeritud koer
1 30 25
2 50 45
5 100 90
7 130 115
10 170 150

KASULIKUD NÕUANDED

Kohanda toidukoguseid vastavalt vajadusele, et säilitada optimaalne kehakaal. Kui Sa ei ole milleski kindel, pea nõu oma loomaarstiga.

On see toit Sulle uus? Sega järjest suurem kogus uut loomatoitu järjest väiksema koguse vana toiduga 7-päevase perioodi jooksul.

Hoia värske vesi alati saadaval!

Sinu lemmiklooma toitumuslikud vajadused võivad vananedes muutuda. Küsi selle kohta igal visiidil oma loomaarsti käest.

Lämbumise vältimiseks hoia pakend loomade ja laste käeulatusest väljas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

3668 kcal/kg (367 kcal/100g)

Toitaine Söödetuna2
%
Niiskus 8 %
Valgud 22.9 %
Rasv 13.7 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 48.6 %
toorkiud 1.7 %
Tuhk 5.1 %
Kaltsium 0.83 %
Fosfor 0.68 %
Kaalium 0.72 %
Naatrium 0.3 %
Magneesium 0.085 %
A-vitamiin 10027 IU/kg
C-vitamiin 110 ppm
D-vitamiin 735 IU/kg
E-vitamiin 704 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 0.51 %
Oomega-6 FA kokku 3.29 %
Beetakaroteen 0.57 ppm
Karnitiin 16.2 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Healthy Advantage

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More