Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's VET ESSENTIALS Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT täiskasvanud 1+ aastaste keskmist kasvu tõugu koerte kuivtoit kanaga

SUURUSED

700g, 2kg

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT täiskasvanud keskmist kasvu tõu koeratoit kanaga on mitmeti kasulik täissööt täiskasvanud 1+ aasta vanustele koertele, kellel on soodumus kaalutõusuks. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, proteiini, vitamiine ja mineraalaineid.

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT koerte kuivtoit kanaga (keskmist tõugu täiskasvanud koertele, kes on vanemad kui 1 aastat, pärast steriliseerimist/kastreerimist või koertele, kellel on soodumus kaalutõusuks) on üksnes loomaarstide vahendusel kättesaadav mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit, mis toetab tervislikku kehakaalu ja seedesüsteemi ning liigeste tervist. Meie ainulaadne kaalupiiramis tehnoloogia toetab rasvapõletust ja aitab koertel saavutada ja säilitada optimaalse kehakaalu. Parema tänase ja helgema tuleviku nimel!

VAJADUS / EELISTUS

Kastreeritud/steriliseeritud, tervislik kehakaal

MAITSE

kanaga

TÕU SUURUS

Keskmine tõug

ELUETAPP

Täiskasvanud

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Üksnes loomaarstide vahendusel kättesaadav Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT täiskasvanute 1+ aastaste keskmist tõugu koeratoit kanaga on mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit täiskasvanud koertele, kes on vanemad kui 1-aastased. Sellel on kliiniliselt tõestatud kasulikud põhiomadused Sinu koerale, sh kliiniliselt tõestatud kaalupiiramis tehnoloogia rasvapõletuse soodusatmiseks ja optimaalse kehakaalu saavutamiseks ning säilitamiseks pärast steriliseerimist/kastreerimist. Sellel on vastupandamatu maitse, mida Sinu koer kindlasti armastab.

Kuidas see aitab:

KUIDAS SEE AITAB:

Kaalu kontrolli all hoidmine: aitab Sinu steriliseeritud/kastreeritud koeral saavutada ja säilitada tervisliku kehakaalu ainulaadse koostise ja väikese rasvasisaldusega, mis toetab rasvapõletust

Seedeelundkonna tervishoid: soodustab seedesüsteemi tervishoidu kiudainete optimaalse seguga, sh prebiootikumid

Immuunsüsteemi toetamine: aitab kaasa Sinu koera loomulikule vastupanuvõimele, sest sisaldab kliiniliselt tõestatud koguses antioksüdante

Naha ja karvkatte tervishoid: soodustab naha ja karvkatte tervishoidu eriti pehmete kallistuste tagamiseks toitvate oomega-6 rasvhapete abil

Luude ja liigeste toetamine: soodustab liigesete tervishoidu glükoosamiini ja kondroitiiniga rikastatud toidu abil

Lisainfo:

Hill’s uurib lemmikloomade bioloogiat, et saada aru, kuidas toit mõjutab seedeelundkonna tervist.

Kõik Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFITI toidud on ainulaadse koostisega, mis aitavad Sinu lemmiklooma tervist edaspidi aktiivselt toetada, ning saadaval üksnes loomaarstide vahendusel. Kvaliteetne toit koos regulaarse kehalise aktiivsuse ja loomaarsti visiitidega suurendab sinu lemmiklooma võimalust elada õnnelikult ja tervena.


Valmistatud Euroopas kogu maailmast hangitud usaldusväärsetest koostisosadest.

Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Me valmistame oma lemmikloomatoitu kõige kvaliteetsemast toorainest. Koostisosad peavad vastama kõige rangematele puhtuse ja toitainesisalduse nõuetele.

Sina saad muuta varjupaigaloomade elu. Oleme uhkusega aidanud enam kui 12 miljonil varjupaigaloomal leida päriskodu. Rohkem teavet: www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100% rahulolugarantii. Me oleme kindlad, et Sinu loomale maitsevad Hill’s VET ESSENTIALSI toidud. Oleme selles nii kindlad, et pakume 100% raha tagasi garantiid.*

Hill’s VET ESSENTIALS Multi-Benefiti lemmikloomatoidud on saadaval mitmesuguste kuivtoitudena koerte ainulaadsete vajaduste täitmiseks ja konservtoitudena puhtaks naudinguks.

Soovitatud:

Täiskasvanud ja eakatele koertele, kes on 1-aastased ja vanemad, tervisliku kehakaalu toetamiseks

Pole soovitatud:

Alla 1 aasta vanused kutsikad

Tiined või imetavad koerad. Tiinuse ja imetamise ajal tuleks koerad viia üle VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT kutsikate toidule (VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT suurt tõugu kutsikate toidu asemel).

Formulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: kana- (12%) ja kalkunijahu (linnuliha kokku 18%), nisu, mais, hernekliijahu, maisigluteenijahu, loomne rasv, lihamass, kuivatatud tomatimass, tselluloos, linaseemned, kuivatatud peedipulp, kookosõli, mineraalained, kuivatatud porgand, seakõhr (kondroitiinsulfaadi allikas), koorikloomade koore hüdrolüsaat (glükoosamiini allikas).

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Proteiin 26,3%, toorrasv 14,0%, toorkiud 11,3%, toortuhk 5,1%, oomega-6 rasvhapped 2,4%, kaltsium 0,81%, fosfor 0,64%, naatrium 0,27%, kaalium 0,72%, magneesium 0,12%; kg kohta: A-vitamiin 10 230 RÜ, D3-vitamiin 700 RÜ, E-vitamiin 625 mg, C-vitamiin 90 mg, beetakaroteen 1,5mg, L-karnitiin 274 mg, glükoosamiin 640 mg, kondroitiinsulfaat 766 mg.

LISAAINED KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 74,5 mg, 3b202 (jood) 1,8 mg, 3b405 (vask) 7,3 mg, 3b502 (mangaan) 7,7 mg, 3b603 (tsink) 131 mg, 3b801 (seleen) 0,2 mg; loodusliku antioksüdandiga.

Päevased toidukogused

Kehakaal (kg) Kuivtoit grammides
2.5 60
5 100
10 165
20 280
30 375
40 465
50 550
60 + 10 / kg

KASULIKUD NÕUANDED


Kohanda toidukoguseid vastavalt vajadusele, et säilitada optimaalne kehakaal. Kui Sa ei ole milleski kindel, pea nõu oma loomaarstiga.

On see toit Sulle uus? Sega järjest suurem kogus uut loomatoitu järjest väiksema koguse vana toiduga 7-päevase perioodi jooksul.

Hoia värske vesi alati saadaval!

Sinu looma toitumuslikud vajadused võivad vananedes muutuda. Küsi selle kohta igal visiidil oma loomaarsti käest.

Lämbumise vältimiseks hoia pakend loomade ja laste käeulatusest väljas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

3336 kcal/kg (334 kcal/100g)

Toitaine Söödetuna2
%
Niiskus 9 %
Valgud 26.3 %
Rasv 14 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 34.8 %
toorkiud 11.3 %
Tuhk 5.1 %
Kaltsium 0.81 %
Fosfor 0.64 %
Kaalium 0.72 %
Naatrium 0.27 %
Magneesium 0.122 %
A-vitamiin 10235 IU/kg
C-vitamiin 100 ppm
D-vitamiin 700 IU/kg
E-vitamiin 642 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 0.73 %
Oomega-6 FA kokku 2.42 %
Beetakaroteen 1.1 ppm
Karnitiin 274.2 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Healthy Advantage

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More