Kas sinu koera halbade harjumuste hulka kuulub kõhu korisemine?

$authorText
min lugemist

Find food that fits your pet’s needs

Find a dog food that fits your pet’s needs

Find a cat food that fits your pet’s needs

Koerad on oma loomu poolest uudishimulikud. See tähendab, et nad nuusivad ja söövad igasuguseid asju, mida ei peaks – riknenud toitu, lagunenud korjuseid, äravisatud inimtoitu ja isegi teiste loomade väljaheiteid.

Pole midagi imestada, kui tänu sellistele halbadele kommetele tekivad kõhuhädad, millega kõige sagedamini kaasneb oksendamine ja kõhulahtisus. Kuigi iiveldus või sellised asjad nagu verine või vesine väljaheide mõjutavad nii koera kui tema omanikku, mööduvad need nähud tavaliselt suhteliselt kiiresti. Kui sinu koerale meeldib prügikastides sorida või ta nuusib rentslist igasugust rämpsu, peaksid midagi ette võtma, et ta oma tuhnimise lõpetaks, sest sellega võivad kaasneda seedehäired. Suukorvi kasutamine või koera kutsumine võib olukorda kardinaalselt muuta.

Seedetrakti tervist aitavad oluliselt hoida kvaliteetne koeratoit, koera korrapärane toitmine ja toidu koguste kontrolli all hoidmine.

Mõnikord võivad koera seedehäired muutuda pikaajaliseks probleemiks. See võib olla tingitud paljudest asjadest, nagu toidutalumatus, põletikuline soolehaigus või mõni muu haigus, näiteks maksaprobleem, mis samuti põhjustab seedehäireid. Kui koeral on pikemaajalisi seedeprobleeme, on võimalik tema seedimist kontrolli all hoida, kasutades spetsiaalset selleks mõeldud Hill’s Prescription Diet toodet. Palju loomaarstil soovitada oma koera seedehäire või selle algpõhjuse leevendamiseks kõige sobivat toitu.

Seotud artiklid

Seotud tooted

 • Hill's Science Plan koera täissööt veiselihaga

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef on välja töötatud, toetamaks rasvavaest lihaskihti ja terveid organeid. Kliiniliselt tõestatud antioksüdantide, väherasvaste valguallikate ja Omega-3ga.
  Buy Now »
 • Hill's Science Plan koera täissööt kanaga

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken on välja töötatud, toetamaks rasvavaest lihaskihti ja terveid organeid. Kliiniliselt tõestatud antioksüdantide, väherasvaste valguallikate ja Omega-3ga.
  Buy Now »
 • VetEssentials™ Canine Adult Large Breed

  <P>Levitatav ainult loomaarstide poolt. Täiustatud koostis tagab püsiva kaalu, puhtad hambad, terved liigesed ja elujõulisuse. Kliiniliselt tõestatud antioksüdandid tõstavad immuunsust. <BR><BR><B>
  Buy Now »
 • Hill's Science Plan Large Breed koera täissööt kanaga

  Hill's&#153; <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ Large Breed with Chicken on välja töötatud suurt kasvu koeratõugude liigeste ja lihaste tervishoiu tagamiseks. Kliiniliselt tõestatud antioksüdandid ja glükosamiin ja kondroitiin looduslikest allikatest.
  Buy Now »