Mida tähendab kassi kuiv nina

Published by
Min lugemist (kui kaua võtab artikli lugemine aega)

Find food that fits your pet’s needs

Find a dog food that fits your pet’s needs

Find a cat food that fits your pet’s needs

Kassiomanikud küsivad sageli, kas kuiv ja soe nina tähendab, et kass on haige. Lühidalt öeldes ei. Terve kassi nina niiskus või kuivus võib mitu korda päevas muutuda. Teie kassi nina soojus ja kuivus võib olla tingitud mitmetest põhjustest, millel pole tervisega mingit pistmist. Mõned näited:

 • Päikese käes lebamine
 • Soojusallika läheduses viibimine
 • Vähese ventilatsiooniga toas viibimine
 • Lakkumine – sülg kuivab nahal kiiresti

Kassi nina vaatlemine on hea viis leida muid probleeme. Kui teie kassi nina nahk ketendab, võib olla tegu dermatoloogilise probleemiga. Küsige nõu loomaarstilt.

Kassi nina vaadeldes jälgige ka eritist. Kui kassi nina on vesine, peab lima olema läbipaistev. Kui kassi ninast tuleb mullitavat, paksu, kollast, rohelist või lausa musta lima, siis pöörduge loomaarsti poole.

 

Seotud artiklid

Sarnased tooted

 • Hill's VET ESSENTIALS DENTAL HEALTH Mature Adult Cat kassitoit kanaga

  <p>Levitatav ainult loomaarstide poolt. Täpselt tasakaalustatud toitainesisaldus, mis säilitab neerude ja teiste oluliste organite tööd. Sisaldab kliiniliselt tõestatud antioksüdante, Omega-6 rasvhappeid ja vähendatud koguses fosforit.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Hairball Indoor MATURE Adult 7+ kassitoit kanaga

  Täiustatud kiudainete tehnoloogia aitab täiskasvanud tubastel kassidel karvapalle vähendada
 • HILL'S SCIENCE PLAN Adult kassitoit kanaga

  <P>Hill's<SUP>TM</SUP> <span class='nowrap'>Science Plan</span><SUP>TM</SUP> <span class='nowrap'>Optimal Care</span> on välja töötatud optimaalse vormi nimel, sisaldades kliiniliselt tõestatud antioksüdante, valke ja suures koguses Omega-3 rasvhappeid. </P> <P></P> <UL> <LI>Toetab vähese rasvasisaldusega lihasmassi ja ideaalset kehakaalu. <LI>Piiratud mineraalainetesisaldus aitab hoida kuseelundkonna tervist. <LI>Hästi seeditavad koostisosad toitainete optimaalseks imendumiseks. <LI>Toit on garanteeritult 100% kvaliteetne, ühtlane ja maitsev.</LI></UL>
 • HILL'S SCIENCE PLAN Hairball Indoor Adult kassitoit kanaga

  Hill's&#153; <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Feline Adult Indoor Cat Chicken on mõeldud tubastele kassidele. Kliiniliselt tõestatud antioksüdantide, väherasvaste valguallikate ja Omega-3ga.