Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's PRESCRIPTION DIET Hill's PRESCRIPTION DIET Metabolic kassitoit

SUURUSED

85g

Täisväärtuslik erisööt üleliigse kehakaalu vähendamiseks ja tervisliku kehakaalu hoidmiseks täiskasvanud kassidel. Sellel toidul on madal kalorsus.

Kliiniliselt tõestatud toit aitab langetada kaalu loomulikul moel

VAJADUS / EELISTUS

Kaalu kontrolli all hoidmine

MAITSE

Originaal

ELUETAPP

Täiskasvanud, eakad

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Ka vähene ülekaal võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme. Ülekaal lühendab mängimisaega, mõjutab liikumist ja Sinu kassi üldist tervist. Kaalutõusu soodustavate tegurite hulgas on vanus, vähene liikumine ja ületoitmine. Õige toiduvalik koos sagedase füüsilise aktiivsusega mängib kasside ideaalkaalu saavutamisel väga tähtsat rolli. Hill’si toitumisspetsialistid ja loomaarstid on välja töötanud Prescription Diet m/d, mis aitab kassidel kaalu langetada ja reguleerida veresuhkrutaset.

Kuidas see töötab:

  • Selle toidu tarbimine tagab kassidele lihtsal moel tõhusa kaalukaotuse.
  • Toetab kassi loomulikku võimet põletada rasva
  • Ainulaadne kiudainete segu aitab kassidel hoida täiskõhu- ja küllastustunnet

Kuidas see aitab:

  • 88% lemmikloomadest võttis kodus kaalust alla
  • Aitab saavutatud kehakaalu säilitada ja annab aktiivseks mängimiseks energiat
  • Lihtne kaalukaotus: kassid kaotavad kehakaalu, ilma et peaks toiduportsjoneid üleliia vähendama
  • S+OXSHIELD: Koostatud selleks, et soodustada kuseteedes keskkonda, mis vähendab struviit- ning kaltsiumoksalaatkristallide tekke riski

Lisainfo:

Hill’s Prescription Diet Metabolic märgtoit sisaldab kõiki kassile vajalikke toitaineid, mis aitab langetada üleliigset kehakaalu ning tervislikku kaalu säilitada. Tagab kassidele tõhusa kaalukaotuse ja seda võib kasutada pikaajaliselt. Küsi oma loomaarstilt, kuidas Prescription Dieti toidud võivad aidata Sinu kassil jätkuvalt õnnelikult ja aktiivselt elada. Kuivtoite, konserve ja einekotte võib omavahel segada või anda korraga.

Ka vähene ülekaal võib mõjutada teie lemmiklooma elukvaliteeti ja suhteid perega, sest lisakaal võib lühendada mängimisaega, mõjuda liikumisele ning teie kassi üldisele tervisele kogu tema elu jooksul. Ideaalkaalu hoidmine võib pikendada eluiga, vähendades kaaluga seotud haiguste riski.


Hill’si toitumisspetsialistid ja loomaarstid töötasid välja spetsiaalse koostisega ravitoidu Prescription Diet Metabolic, mis aitab kassidel kaalust alla võtta ja säilitada saavutatud kehakaalu. Selle toidu tarbimine tagab kassidele lihtsal moel tõhusa kaalukaotuse. See toit stimuleerib kasside loomulikku võimet põletada rasva ja annab energiat aktiivseks mängimiseks. Ainulaadne kiudainete segu säilitab kassidel täiskõhu- ja küllastustunnet. Tõepoolest, 88% toiduga Metabolic söödetud lemmikloomadest kaotasid kodus 2 kuu jooksul kehakaalu. * See märgtoit põhineb kanalihal ja köögiviljadel ning sellel on vastupandamatult hea maitse, mida teie kass kindlasti armastab.


* Andmed failis Hill’s Pet Nutrition, Inc.

Soovitatud:

Kaalu langetamine ja säilitamine

Pole soovitatud:

Hill’s Prescription Diet Metabolic sisaldab kõiki vajalikke toitaineid, mida kassid vajavad kaalu langetamiseks ja säilitamiseks. Tagab kassidele lihtsama ja tõhusa kaalukaotuse ning seda võib tarbida pikaajaliselt. Kuidas Prescription Dieti toidud võivad aidata Sinu kassil jätkuvalt õnnelikult ja aktiivselt elada, küsi oma loomaarstilt. Kuivtoite, konserve ja einekotte võib omavahel segada või anda korraga.

Kliiniliselt tõestatult langetab kehakaalu 2 kuuga 11% võrra. 1

Loomatoit Metabolic mõjub kliiniliselt tõestatult koostöös iga kassi ainulaadse energiatarbega, aktiveerides keha loomulikku võimet põletada liigset keharasva ja tõhustada kaloritarbimist. 1, 2

Koduses toitmisuuringus võttis 88% kassidest 2 kuuga kaalust alla. 3

Säilitab dieediperioodil tõhusa ja ohutu 1–2% kaalukao igal nädalal. 1


1. Floerchinger AM, Jackson MI, Jewell DE et al. Effect of feeding a weight loss food beyond a caloric restriction period on body composition and resistance to weight gain in cats. J Am Vet Med Assoc 2015;247:365–374.

2. Christmann U, Becvarova I, Werre S, Meyer H. Effectiveness of a new dietetic weight management food to achieve weight loss in client-owned obese cats. J Feline Med Surg 2016;18(12):947-953.

3. Towell T, Forrester SD, Cross S et al. Evaluation of a weight management food designed to increase basal metabolism in a home setting. Intern J Appl Res Vet Med 2015;13(1):14-22.


– Rasvunud patsientidele, ka nendele, kellel on diabeet: kassitoit Prescription Diet m/d, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic, kassitoit Prescription Diet r/d

– Patsientidele, kes vajavad kehakaalu säilitavat toitu (soodumus rasvumisele või kaalukaotusele järgnev periood) või normaal- või ülekaalulistele diabeetikutele: kassitoit Prescription Diet m/d, kassitoit Prescription Diet w/d, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic

– Kaasuva kasside alumiste kuseteede haigusega (FLUTD) patsientidele, kes peavad kaalust alla võtma või kaalu hoidma: kassitoit Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare+MetabolicFormulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: Liha ja loomsed kõrvalsaadused (kana 27%), taimset päritolu kõrvalsaadused, munad ja munasaadused, köögivili, suhkrud, teravili, õlid ja rasvad, mineraalained, taimsed valguekstraktid.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Proteiin 7,8%, toorrasv 2,6%, toorkiud 1,9%, niiskus 81,0%, toortuhk 1,4%, kaltsium 0,22%, fosfor 0,15%, naatrium 0,08%, kaalium 0,14%, magneesium 0,02%; kg kohta: A-vitamiin 28 788 RÜ, D3-vitamiin 204 RÜ, E-vitamiin 188 mg, C-vitamiin 20 mg, beetakaroteen 0,7 mg.

SÖÖDALISANDID KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 10,1 mg, 3b202 (jood) 0,3 mg, 3b405 (vask) 1,7 mg, 3b502 (mangaan) 2,2 mg, 3b603 (tsink) 26,1 mg, värvitud loodusliku karamelliga. Seeduv energia: 677 kcal/kg.

Täiskasvanu Segatud Päevased toidukogused

Kassi kaal — kg Päevane kogus - 85 g pouches Päevane kogus - Grammid
2 1 + 25 g
3 1 + 40 g
4 1 + 50 g
5 1 + 65 g
6 1 + 75 g
7+ 1 + 12 g / kg

Kaalu kontroll

Kassi ideaalkaal - kgs Päevane kogus - 85 g pouches - Kaalu langetamine Päevane kogus - 85 g pouches - Täiskasvanu
2 1 5/8 2 1/2
3 2 1/4 3 1/3
4 2 3/4 4 1/4
5 3 1/4 5
6 3 3/4 5 2/3
7 4 1/4 6 1/4
7+ 50 g / kg 75 g / kg

Kaalu langetamine Segatud Päevased toidukogused

Kassi ideaalkaal - kgs Päevane kogus - 85 g pouches Päevane kogus - Grammid
2 1 + 10 g
3 1 + 20 g
4 1 + 30 g
5 1 + 40 g
6 1 + 45 g
7+ 1 + 7 g / kg

Küsige konkreetset toitmisjuhendit lemmiklooma toitmiseks oma loomaarstilt. See on ainult juhend. Grammiviisi mõõtmine on kõige täpsem mõõtmisviis.

Parimate tulemuste saamiseks:

– Üleminek uuele toidule peaks toimuma järk-järgult 7 või enama päeva jooksul.

– Toitke üksnes soovitatud Prescription Dieti kuiv- ja märgtoitudega.

– Hoidke värske vesi alati saadaval. – Laske loomaarstil oma looma seisundit jälgida.

– Lämbumise vältimiseks hoidke pakend loomade ja laste eest varjatud kohas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

677 kcal/kg

Toitaine Kuivaine1
%
Valgud 41.1 %
Rasv 13.6 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 27.9 %
toorkiud 10.2 %
Tuhk 7.4 %
Kaltsium 1.16 %
Fosfor 0.79 %
Kaalium 0.72 %
Naatrium 0.43 %
Magneesium 0.081 %
A-vitamiin 151516 IU/kg
C-vitamiin 105 ppm
D-vitamiin 1073 IU/kg
E-vitamiin 992 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 1.39 %
Oomega-6 FA kokku 3.47 %
Beetakaroteen 4.8 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Prescription Diet

Teedrajav toit, mis võib muuta koduloomade elu ja pakkuda kindlustunnet loomaomanikele ja loomaarstidele.

Find Out More