Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's VET ESSENTIALS Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT noorte täiskasvanud kasside kuivtoit tuunikalaga

SUURUSED

1.5kg

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT noorte täiskasvanute kassitoit tuunikalaga on mitmeti kasulik täissööt täiskasvanud steriliseeritud/kastreeritud kassidele alates steriliseerimisest/kastreerimisest kuni 6 aasta vanuseni, kellel on soodumus kaalutõusuks. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, proteiini, vitamiine ja mineraalaineid.

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT kasside kuivtoit tuunikalaga (täiskasvanud kassidele pärast steriliseerimist/kastreerimist ja kuni 6 aasta vanuseni või tõugudele, kellel on soodumus kaalutõusuks) on üksnes loomaarstide vahendusel kättesaadav mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit, mis toetab tervislikku kehakaalu ja kuseteede ning seedesüsteemi tervist. Meie ainulaadne kaalupiiramis tehnoloogia, mis aitab neil saavutada ja säilitada optimaalse kehakaalu. Parema tänase ja helgema tuleviku nimel!

VAJADUS / EELISTUS

Kastreeritud/steriliseeritud, tervislik kehakaal,

MAITSE

tuunikalaga

ELUETAPP

Täiskasvanud

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Üksnes loomaarstide vahendusel kättesaadav Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT täiskasvanute kassitoit tuunikalaga on mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit täiskasvanud kassidele alates steriliseerimisest/kastreerimisest kuni 6 aasta vanuseni. Sellel on kliiniliselt tõestatud kasulikud põhiomadused Sinu kassile, sh kliiniliselt tõestatud kaalupiiramis tehnoloogia üleliigse rasva põletuseks ja optimaalse kehakaalu säilitamiseks pärast steriliseerimist/kastreerimist. Sellel on vastupandamatu maitse, mida Sinu kass kindlasti armastab.

Kuidas see aitab:

KUIDAS SEE AITAB:

Kaalu kontrolli all hoidmine: aitab Sinu steriliseeritud/kastreeritud kassil saavutada ja säilitada tervisliku kehakaalu ainulaadse koostise ja väikese rasvasisaldusega, mis toetab rasvapõletust

Kuseteede tervis: toetab kuseelundkonna tervist piiratud magneesiumi-, fosfori- ja kaltsiumisisaldusega;

Immuunsüsteemi toetamine: aitab kaasa Sinu kassi loomulikule vastupanuvõimele, sest sisaldab kliiniliselt tõestatud koguses antioksüdante

Seedeelundkonna tervishoid: aitab hoida seedesüsteemi tervist ja väljaheite kvaliteeti

Naha ja karvkatte tervishoid: soodustab naha ja karvkatte tervishoidu eriti pehmete kallistuste tagamiseks toitvate oomega-6 rasvhapete abil

Lisainfo:

Hill’s uurib lemmikloomade bioloogiat, et saada aru, kuidas toit mõjutab seedeelundkonna tervist.

Kõik Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFITI toidud on ainulaadse koostisega, mis aitavad Sinu lemmiklooma tervist edaspidi aktiivselt toetada, ning saadaval üksnes loomaarstide vahendusel. Kvaliteetne toit koos regulaarse kehalise aktiivsuse ja loomaarsti visiitidega suurendab sinu lemmiklooma võimalust elada õnnelikult ja tervena.


Valmistatud Euroopas kogu maailmast hangitud usaldusväärsetest koostisosadest.

Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Me valmistame oma lemmikloomatoitu kõige kvaliteetsemast toorainest. Koostisosad peavad vastama kõige rangematele puhtuse ja toitainesisalduse nõuetele.

Sina saad muuta varjupaigaloomade elu. Oleme uhkusega aidanud enam kui 12 miljonil varjupaigaloomal leida päriskodu. Rohkem teavet: www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100% rahulolugarantii. Me oleme kindlad, et Sinu loomale maitsevad Hill’s VET ESSENTIALSI toidud. Oleme selles nii kindlad, et pakume 100% raha tagasi garantiid.*

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT on saadaval ka märgtoiduna. Soovitame anda Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + LOW FAT + HIGH FIBRE hõrgu aeglaselt küpsetatud kanaga toitu koos teiste toitudega või muu toidu lisandina, et muuta oma kasside eine veelgi meelepärasemaks.

Soovitatud:

Täiskasvanud steriliseeritud/kastreeritud kassidele alates operatsioonist kuni 6 aasta vanuseni tervisliku kehakaalu toetamiseks

Pole soovitatud:

Alla 6 kuu vanused kassipojad.

Tiined või imetavad kassid. Tiinuse ja imetamise ajal tuleks kassid üle viia toidule Hill’s Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT kassipoegade toit.

Formulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: kana- ja kalkunijahu, riisikliid, maisigluteenijahu, tselluloos, kuivatatud tomatimass, linaseemned, tuunikalajahu (4%), loomne rasv, kookosõli, mineraalained, lihamass, kuivatatud peedi viljaliha, kuivatatud porgand.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Proteiin 38,2%, toorrasv 12,7%, toorkiud 8,7%, toortuhk 6,1%, oomega-6 rasvhapped 2,4%, kaltsium 0,97%, fosfor 0,76%, naatrium 0,47%, kaalium 0,72%, magneesium 0,09%; kg kohta: A-vitamiin 9100 RÜ, D3-vitamiin 800 RÜ, E-vitamiin 600 mg, C-vitamiin 90 mg, beetakaroteen 1,5 mg, L-karnitiin 575 mg.

LISAAINED KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 89,1 mg, 3b202 (jood) 3,9 mg, 3b405 (vask) 8,8 mg, 3b502 (mangaan) 9,2 mg, 3b603 (tsink) 138 mg; loodusliku antioksüdandiga.

Täiskasvanud kassid 1-6 aastat

Täiskasvanud kassid 1-6 aastat
Kehakaal (kg) Kuivtoit grammides
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7 + 13 / kg

From operation to 1 year

From operation to 1 year
Kehakaal (kg) Kuivtoit grammides
2 70
3 95
4 115
5 135
6 155

KASULIKUD NÕUANDED


Kohanda toidukoguseid vastavalt vajadusele, et säilitada optimaalne kehakaal. Kui Sa ei ole milleski kindel, pea nõu oma loomaarstiga.

On see toit Sulle uus? Sega järjest suurem kogus uut loomatoitu järjest väiksema koguse vana toiduga 7-päevase perioodi jooksul.

Hoia värske vesi alati saadaval!

Sinu looma toitumuslikud vajadused võivad vananedes muutuda. Küsi selle kohta igal visiidil oma loomaarsti käest.

Lämbumise vältimiseks hoia pakend loomade ja laste käeulatusest väljas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

3442 kcal/kg (344 kcal/100g)

Toitaine Söödetuna2
%
Valgud 38.2 %
Rasv 12.6 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 29 %
toorkiud 8.6 %
Kaltsium 0.97 %
Kaalium 0.72 %
Naatrium 0.5 %
Magneesium 0.086 %
Tauriin 0.21 %
C-vitamiin 106 ppm
E-vitamiin 628 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 1 %
Oomega-6 FA kokku 2.37 %

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Healthy Advantage

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More