Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's VET ESSENTIALS Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DENTAL täiskasvanud 1+ aastaste väikeste ja minitõugu koerte kuivtoit kanaga

SUURUSED

650g, 2kg, 7kg

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DENTAL täiskasvanud väikeste ja minitõugu koerte toit kanaga on mitmeti kasulik täissööt väikest ja minitõugu (< 10 kg) täiskasvanud koertele, kes on vanemad kui 1-aastased. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, proteiini, vitamiine ja mineraalaineid.

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DENTAL koerte kuivtoit kanaga (täiskasvanud ja eakatele väikestele ja minitõugu koertele (< 10 kg), kes on vanemad kui 1-aastased) on mitmekülgselt kasulik toit, mis on saadaval üksnes loomaarsti vahendusel. Loodud kliiniliselt tõestatud hambahooldus tehnoloogiaga, mis vähendab hambakivi ja -katu kogunemist ning aitab mälumisel koerte hambaid ja igemeid tervena hoida. Parema tänase ja helgema tuleviku nimel!

VAJADUS / EELISTUS

Dental Health väikestele tõugudele ja minitõugudele (< 10 kg)

MAITSE

kanaga

TÕU SUURUS

Väike tõug

ELUETAPP

Täiskasvanud

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Saadaval üksnes loomaarstide vahendusel, Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DENTAL täiskasvanute 1+ aastaste koeratoit on mitmeti kasulik täissööt väikestele ja minitõugu koertele kliiniliselt tõestatud hambahooldus tehnoloogiaga, mis hoiab hambad ja igemed terved. Suuremad palakesed ühesuunaliste kiudainetega aitavad hambaid puhastada nagu hambahari. Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Kuidas see aitab:

KUIDAS SEE AITAB:

Hammaste tervishoid: vähendab hambakivi ja -katu kogunemist ning hoiab hambaid ja igemeid tervena tänu kliiniliselt tõestatud hambahooldustehnoloogiale

Seedeelundkonna tervishoid: toetab seedeelundkonna tervishoidu optimaalse kiudainete segu abil

Immuunsüsteemi toetamine: toetab immuunsüsteemi tervist kliiniliselt tõestatud antioksüdantidega, näiteks C- ja E-vitamiinid

Kaalu kontrolli all hoidmine: Aitab säilitada optimaalset kehakaalu kliiniliselt tõestatud L-karnitiini ja suure kiudainetesisaldusega

Naha ja karvkatte tervishoid: Soodustab naha ja karvkatte tervishoidu eriti pehmete kallistuste tagamiseks toitvate oomega-6 rasvhapete ja E-vitamiini abil

Lisainfo:

"

Hill’s uurib lemmikloomade bioloogiat, et saada aru, kuidas toit mõjutab seedeelundkonna tervist.

Kõik Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFITI toidud on ainulaadse koostisega, mis aitavad Sinu lemmiklooma tervist edaspidi aktiivselt toetada, ning saadaval üksnes loomaarstide vahendusel. Kvaliteetne toit koos regulaarse kehalise aktiivsuse ja loomaarsti visiitidega suurendab sinu lemmiklooma võimalust elada õnnelikult ja tervena.


Valmistatud Euroopas kogu maailmast hangitud usaldusväärsetest koostisosadest.

Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Me valmistame oma lemmikloomatoitu kõige kvaliteetsemast toorainest. Koostisosad peavad vastama kõige rangematele puhtuse ja toitainesisalduse nõuetele.

Sina saad muuta varjupaigaloomade elu. Oleme uhkusega aidanud enam kui 12 miljonil varjupaigaloomal leida päriskodu. Rohkem teavet: www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100% rahulolugarantii. Me oleme kindlad, et Sinu loomale maitsevad Hill’s VET ESSENTIALSI toidud. Oleme selles nii kindlad, et pakume 100% raha tagasi garantiid.*

"

Hill’s VET ESSENTIALS Multi-Benefiti toidud on saadaval mitmesuguste kuivtoitudena koerte ainulaadsete vajaduste täitmiseks ja konservtoitudena puhtaks naudinguks.

Soovitatud:

Täiskasvanud ja eakatele väikestele ja minitõugu (< 10 kg) koertele, kes on vanemad kui 1-aastased.

Pole soovitatud:

  • Alla 1 aasta vanused kutsikad
  • Tiined või imetavad koerad. Tiinuse ja imetamise ajal tuleks koerad viia üle VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT kutsikate toidule (ja mitte VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT suurt tõugu kutsikate toit).

Formulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: mais, kana- ja kalkunijahu (kana 11%, linnuliha kogusisaldus 18%), purustatud riis, nisu, tselluloos, keedus, loomne rasv, taimeõli, kuivatatud peedi viljaliha, mineraalained, linaseemned.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Proteiin 19,3%, toorrasv 12,9%, toorkiud 8,3%, toortuhk 4,9%, oomega-6 rasvhapped 3,4%, kaltsium 0,77%, fosfor 0,60%, naatrium 0,29%, kaalium 0,74%, magneesium 0,08%; kg kohta: A-vitamiin 9734 RÜ, D3-vitamiin 710 RÜ, E-vitamiin 550 mg, C-vitamiin 145 mg, beetakaroteen 1,5 mg, L-karnitiin 304 mg.

LISAAINED KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 78,7 mg, 3b202 (jood) 1,9 mg, 3b405 (vask) 7,8 mg, 3b502 (mangaan) 8,1 mg, 3b603 (tsink) 138 mg, 3b801 (seleen) 0,2 mg; loodusliku antioksüdandiga.

Täiskasvanu

Koera kaal - kgs Päevane kogus - 363 g Konservid Päevane kogus - Grammid
1 0.25 + 15 g
2 0.5 + 15 g
5 1 + 30 g
7 1 + 60 g
10 1 + 105 g

KASULIKUD NÕUANDED


Kohanda toidukoguseid vastavalt vajadusele, et säilitada optimaalne kehakaal. Kui Sa ei ole milleski kindel, pea nõu oma loomaarstiga.

On see toit Sulle uus? Sega järjest suurem kogus uut loomatoitu järjest väiksema koguse vana toiduga 7-päevase perioodi jooksul.

Hoia värske vesi alati saadaval!

Sinu looma toitumuslikud vajadused võivad vananedes muutuda. Küsi selle kohta igal visiidil oma loomaarsti käest.

Lämbumise vältimiseks hoia pakend loomade ja laste käeulatusest väljas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

3400 kcal/kg (340 kcal/100g)

Toitaine Söödetuna2
%
Niiskus 8 %
Valgud 19.3 %
Rasv 12.9 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 46.5 %
toorkiud 8.3 %
Tuhk 4.9 %
Kaltsium 0.77 %
Fosfor 0.6 %
Kaalium 0.74 %
Naatrium 0.29 %
Magneesium 0.078 %
A-vitamiin 9734 IU/kg
C-vitamiin 148 ppm
D-vitamiin 710 IU/kg
E-vitamiin 552 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 0.49 %
Oomega-6 FA kokku 3.4 %
Beetakaroteen 1.5 ppm
Karnitiin 303.5 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.