Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's VET ESSENTIALS Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION täiskasvanud 1+ aastaste väikeste ja minitõugu koerte kuivtoit kanaga

SUURUSED

2kg

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION täiskasvanud väikese ja minitõu koeratoit kanaga on mitmeti kasulik täissööt väikest ja minitõugu 1+ aasta vanustele koertele. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, valku, vitamiine ja mineraalaineid ning ainulaadse prebiootilise segu.

Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION koerte kuivtoit kanaga (alates 1.eluaastast täiskasvanud ja eakatele väikestele ja minitõugu (< 10 kg) koertele) on üksnes loomaarstide vahendatav mitmekülgselt kasulik lemmikloomatoit. Seedetrakti tervise ja üldise heaolu tagamiseks.Meie kliiniliselt tõestatud ActivBiome+ tehnoloogia toidab nende ainulaadset mikrobioomi. Suurepäraselt maitsev toit. Parema tänase ja helgema tuleviku nimel!

VAJADUS / EELISTUS

Seedesüsteemi hooldus, terve seedimine, väikest ja minitõugu (< 10 kg)

MAITSE

kanaga

TÕU SUURUS

Väike tõug

ELUETAPP

Täiskasvanud

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Üksnes loomaarstide vahendusel kättesaadav Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION täiskasvanute 1+ aastaste väikese tõu ja minitõu (< 10 kg) koeratoit kanaga on mitmekülgselt kasuliklemmikloomatoit täiskasvanud koertele, kes on vanemad kui 1-aastased. See annab täpselt tasakaalustatud koguses energiat, valku, vitamiine ja mineraalaineid ning sisaldab ainulaadset kliiniliselt tõestatud prebiootilist segu lemmiklooma tervise toetamiseks läbi elu. Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Kuidas see aitab:

KUIDAS SEE AITAB:

Seedeelundkonna tervishoid: Aitab hoida regulaarset seedimist meie kliiniliselt tõestatud ActivBiome+ kiudainete segu abil

Südame tervis: toetab südame tervist lisatud tauriiniga ning neerude ja põie tööd tänu piiratud koguses mineraalainetele

Lihaste toetamine: toetab lihaste tervist kvaliteetse valguga

Naha ja karvkatte tervishoid: soodustab naha ja karvkatte tervishoidu eriti pehmete kallistuste tagamiseks toitvate oomega-6 rasvhapete, oomega-3 rasvahete ja E-vitamiini abil

Immuunsüsteemi toetamine: toetab immuunsüsteemi kaitstud ja kliiniliselt tõestatud antioksüdantide seguga (C- ja E-vitamiinid)

Lisainfo:

Hill’s uurib lemmikloomade bioloogiat, et saada aru, kuidas toit mõjutab seedeelundkonna tervist.

Kõik Hill’s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFITI toidud on ainulaadse koostisega, mis aitavad Sinu lemmiklooma tervist edaspidi aktiivselt toetada, ning saadaval üksnes loomaarstide vahendusel. Kvaliteetne toit koos regulaarse kehalise aktiivsuse ja loomaarsti visiitidega suurendab sinu lemmiklooma võimalust elada õnnelikult ja tervena.


Valmistatud Euroopas kogu maailmast hangitud usaldusväärsetest koostisosadest.

Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. Ei sisalda sünteetilisi värvaineid. Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

Me valmistame oma lemmikloomatoitu kõige kvaliteetsemast toorainest. Koostisosad peavad vastama kõige rangematele puhtuse ja toitainesisalduse nõuetele.

Sina saad muuta varjupaigaloomade elu. Oleme uhkusega aidanud enam kui 12 miljonil varjupaigaloomal leida päriskodu. Rohkem teavet: www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100% rahulolugarantii. Me oleme kindlad, et Sinu loomale maitsevad Hill’s VET ESSENTIALSI toidud. Oleme selles nii kindlad, et pakume 100% raha tagasi garantiid.*

Hill’s VET ESSENTIALS Multi-Benefiti toidud on saadaval mitmesuguste kuivtoitudena koerte ainulaadsete vajaduste täitmiseks ja konservtoitudena puhtaks naudinguks.

Soovitatud:

Väikestele ja minitõugu (< 10 kg) täiskasvanud ja eakatele koertele, kes on 1-aastased ja vanemad.

Pole soovitatud:

Alla 1 aasta vanused kutsikad.

Tiined või imetavad koerad. Tiinuse ja imetamise ajal tuleks koerad viia üle VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT kutsikate toidule (VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT suurt tõugu kutsikate toidu asemel).

Formulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: kana- ja kalkunijahu (kana 11%, linnuliha kogusisaldus 18%), mais, nisu, hernekliijahu, maisigluteenijahu, keedus, kuivatuatud tomatimass, pruun riis, loomne rasv, oder, kaer, linaseemned, kookosrasv, jahvatatud pekaanpähkli koored, kuivatatud peedi viljaliha, mineraalained, kuivatatud tsitruse viljaliha, kuivatatud porgandid, kuivatatud jõhvikad. ActivBiome+ prebiootiline segu (7,1%): Linaseemned, peenestatud pekaanpähkli koored, kuivatatud peedi viljaliha, kuivatatud tsitruse viljaliha, kuivatatud jõhvikad.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Valk 26,1%, rasv 13,2%, kiudained 10,0%, tuhk 5,3%, oomega-3 rasvhapped 0,7%, oomega-6 rasvhapped 2,4%, kaltsium 0,86%, fosfor 0,66%, naatrium 0,27%, kaalium 0,73%, magneesium 0,13%; kg kohta: A-vitamiin 9734 RÜ, D3-vitamiin 727 RÜ, E-vitamiin 650 mg, C-vitamiin 100 mg, beetakaroteen 1,5 mg, tauriin 1011 mg.

LISAAINED KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 72,6 mg, 3b202 (jood) 1,8 mg, 3b405 (vask) 7,2 mg, 3b502 (mangaan) 7,5 mg, 3b603 (tsink) 127 mg, 3b801 (seleen) 0,2 mg; loodusliku antioksüdandiga.

Täiskasvanu

Koera kaal - kgs Päevane kogus - (grams) - Täiskasvanu Päevane kogus - (grams) - Steriliseeritud/ kastreeritud koer
1 35 30
2 55 50
5 110 100
7 145 125
10 190 165

KASULIKUD NÕUANDED


Kohanda toidukoguseid vastavalt vajadusele, et säilitada optimaalne kehakaal. Kui Sa ei ole milleski kindel, pea nõu oma loomaarstiga.

On see toit Sulle uus? Sega järjest suurem kogus uut loomatoitu järjest väiksema koguse vana toiduga 7-päevase perioodi jooksul.

Hoia värske vesi alati saadaval!

Sinu looma toitumuslikud vajadused võivad vananedes muutuda. Küsi selle kohta igal visiidil oma loomaarsti käest.

Lämbumise vältimiseks hoia pakend loomade ja laste käeulatusest väljas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

3349 kcal/kg (335 kcal/100g)

Toitaine Söödetuna2
%
Niiskus 8 %
Valgud 26.1 %
Rasv 13.2 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 37.4 %
toorkiud 10 %
Tuhk 5.3 %
Kaltsium 0.86 %
Fosfor 0.66 %
Kaalium 0.73 %
Naatrium 0.27 %
Magneesium 0.131 %
A-vitamiin 9734 IU/kg
C-vitamiin 101 ppm
D-vitamiin 727 IU/kg
E-vitamiin 675 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 0.72 %
Oomega-6 FA kokku 2.41 %
Beetakaroteen 1.79 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Healthy Advantage

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More