Alt Text
Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's VET ESSENTIALS DENTAL HEALTH Mature Adult Medium & Large Breed Dog keskmise ja suure tõu koeratoit kanaga

SUURUSED

10kg

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Hill's VET ESSENTIALS DENTAL HEALTH Mature Adult Medium & Large Breed kanaga koeratoit on saadaval üksnes loomaarstide vahendusel ning see kujutab endast täiustatud toitu teie koerale koos 5 asendamatu tervisliku eelisega, sh ainulaadse kliiniliselt tõestatud hambakaitsetehnoloogiaga, mis hoiab hambad ja igemed terved. Suuremad palakesed ühesuunaliste kiudainete tehnoloogiaga aitavad hambaid puhastada nagu hambahari.

 • Hammaste tervishoid: Kliiniliselt tõestatud palakeste tehnoloogiaga, mis vähendab hambakivi ja -katu kogunemist ning aitab hambaid ja igemeid tervena hoida
 • Seedimine: Optimaalne kiudainete segu koos prebiootikumidega aitab hoida seedesüsteemi tervist
 • Kehakaal: Aitab säilitada optimaalset kehakaalu tänu kliiniliselt tõestatud L-karnitiinitasemele ja kõrgele kiudainesisaldusele
 • Luud ja liigesed: Toetab liigeste tervist aktiivsuse ja liikumisvabaduse nimel
 • Immuunsus: Suur kogus antioksüdante toetab loomulikku kaitsevõimet

Lisainfo:

Tervislikud valikud on olulised nii teile kui ka teie lemmikule. Hill’s on üle 75 aasta edendanud teadmisi sellest, kuidas hoida lemmikud hea tervise juures.

Kõik Hill’si VET ESSENTIALS loomatoidud on ainulaadse koostisega, et anda teie loomale 5 asendamatut tervisealast eelist. Need on saadaval üksnes loomaarstidelt. Kõrge kvaliteediga toit koos regulaarse liikumise ja loomaarsti kontrollidega maksimeerib teie looma potentsiaali elada õnnelikult ja tervena.

Valmistatud Euroopas ülemaailmselt hangitud usaldusväärsetest koostisosadest.

Meie valmistame oma loomatoitu kõige kvaliteetsematest koostisosadest. Need koostisosad peavad vastama meie kõige rangematele puhtuse ja toitainesisalduse nõuetele, mis on valdkonna tavastandarditest kõrgemad.

Te saate muuta varjupaigaloomade elusid. Iga ostetud Hill’s VET ESSENTIALSi tootega aitate te iga päev aastaringselt toita enam kui 100 000 kodutut looma. Lugege lisa aadressilt hillsfoodshelterlove.com.

100% rahulolu garantii. Me oleme kindlad, et teie loomale maitsevad Hill’s VET ESSENTIALSi toidud. Oleme selles nii kindlad, et pakume 100% raha-tagasi-garantiid.

*

PÕHIOMADUSED   PEAMISED PLUSSID
Valk; Kaltsium; Fosfor; Naatrium Piiratud Annab sünergistlikku koostisainete segu, mis toetavad energiataset ja aktiivsust
Energiatihedus; Rasv Piiratud Aitab vältida kaalutõusu.
Kiudainete tehnoloogia Kliiniliselt tõestatud dentaalne tehnoloogia spetsiaalse kiudainete maatriksiga Kiudained pühivad hambapinna puhtaks, vähendades hambakattu ja -kivi ning säilitades hammaste ja igemete tervise.
Palakeste suurus Suurem Sobiva suurusega kuivtoidud keskmistele ja suurtele koertele, soodustades samas nende hammaste tervist.
Kiudained Suurendatud Suurem toidukogus, mis aitab säilitada täiskõhutunnet. Soodustab regulaarset seedetegevust.
Prebiootilised kiudained Täiendatud Soodustab seedeelundkonna tervist.
L-karnitiin Täiustatud kliiniliselt tõestatud tasemel Pakub sünergistlikku koostisosade segu, mis aitab toetada energia ja aktiivsuse taset
glükosamiin ja kondroitiinsulfaat Rikastatud Toetab tervislikke liigeseid aktiivseks liikuvuseks ja liikumise hõlbustamiseks
oomega-6 rasvhapped Kõrge toetab tervislikku nahka ja karvkatet

Hill’si loomatoidud on saadaval mitmesuguste kuivtoitude ja maiustena, mis rahuldavad teie koera ainulaadseid vajadusi, ja mitmetes maitsekombinatsioonides purgitoitudena, mida teie koer kindlasti armastab.

Soovitatud:

 • Eakad täiskasvanud keskmist tõugu koerad alates 7. eluaastast ja eakad suurt tõugu koerad alates 6. eluaastast.

Pole soovitatud:

Kutsikad ning tiined või imetavad koerad.

Tiinuse ja imetamise ajal tuleks koerad viia üle kuivtoidule Hill's VET ESSENTIALS GROWTH Puppy (mitte VET ESSENTIALS GROWTH Large Breed Puppy).

Formulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: mais, kana- (9%) ja kalkuniliha (linnuliha kokku 14%), tselluloos, hernevalk, nisujahu, kuivatatud peedi pulp, seedeensüüm, loomne rasv, linaseemned, taimerasv, mineraalid, sea kõhr (kondroitiinsulfaadi allikas), koorikloomade koore hüdrolüsaat (glükoosamiini allikas).

ANALYTICAL CONSTITUENTS: Protein 16.7%, Fat content 10.0%, Crude fibre 13.2%, Crude ash 4.6%, Calcium 0.72%, Phosphorus 0.52%, Sodium 0.21%, Potassium 0.72%, Magnesium 0.11%; per kg: Vitamin A 9,450IU, Vitamin D3 750IU, Vitamin E 575mg, Vitamin C 90mg, Beta-carotene 1.5mg, L-carnitine 336mg.

ADDITIVES PER KG: Nutritional additives: 3b103 (Iron) 83.3mg, 3b202 (Iodine) 1.3mg, 3b405 (Copper) 8.2mg, 3b502 (Manganese) 8.6mg, 3b603 (Zinc) 172mg, 3b801 (Selenium) 0.2mg; with natural antioxidant.

Päevased toidukogused

Kehakaal (kg) Kuivtoit grammides
10 180
20 300
30 405
40 505
50 595
60 680
70 765
80 + 10 Per kg

KASULIKUD NÕUANDED

 • Kohandage toidukoguseid vastavalt vajadusele, et säilitada optimaalset kehakaalu. Kui te ei ole milleski kindel, pidage nõu oma loomaarstiga.
 • On see toit teile uus? Segage järjest suurem kogus uut loomatoitu järjest väheneva vana toidu kogusega 7-päevase perioodi jooksul.
 • Hoidke pidevalt kättesaadav puhas vesi!
 • Teie looma toitumuslikud vajadused võivad vananedes muutuda. Küsige selle kohta igal visiidil loomaarsti käest.
 • Lämbumise vältimiseks hoidke pakend loomade ja laste käeulatusest väljas.

VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

3095 kcal/kg (310 kcal/100g)

Toitaine Kuivaine1
%
Valgud 18.2
Rasv 10.9
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 51.6
toorkiud 14.4
Tuhk 5.0
Kaltsium 0.78
Fosfor 0.56
Kaalium 0.78
Naatrium 0.23
Magneesium 0.120
A-vitamiin 10345 IU/kg
C-vitamiin 101 ppm
D-vitamiin 849 IU/kg
E-vitamiin 383 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 0.55
Oomega-6 FA kokku 2.82
Beetakaroteen 2.73 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Healthy Advantage

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More