Mängimine ja sport

 

 

Otsite viise, kuidas hoida kass aktiivne? Tutvuge nende artiklitega. 

0 Tulemused järjestatud

Olulisus

Kassi tervise hoidmine mänguga 

Üks parimaid asju, mida te oma kassi heaks teha saate, on temaga mängida. See on kasulik tema tervisele, tugevdab teievahelist sidet ning võib pisut parandada ka teie enda tervist. Õnneks armastavad kassid mängida, neid motiveerida ei ole nii keeruline kui kell viis hommikul üles tõusta, et spordisaali minna. Vaja pole muud kui õigeid kassimänguasju, helistimulatsioone ja mänge! Kasside mäng tähendab tervenisti nende jahi- ja jahtimisinstinktide stimuleerimist.  
  

Muutke sport mänguks 

Väljas käivad kassid saavad küllaga liikuda, mängida ja jahti pidada. Tubased kassid võivad suurema tõenäosusega diivanile lesima jääda. Teie õnneks ei ole kassi liigutamine keeruline – see on hoopis hästi lõbus! Lisaks tugevdab see teie suhteid ning hoiab samal ajal tema vaimset ja füüsilist tervist.

Mängud ja mänguasjad

Kassid on hullud mängimise järele ning teilt nõuab see vaid pisut loovust. Esmalt peitke koju ära maitsvaid palakesi, et ta saaks neid otsida. Kuna kass on sündinud kütt, siis meeldib talle neid üllatusi otsida. Samuti võite mängida peitust. Minge kodus erinevatesse tubadesse ja hüüdke tema nime, ja kui ta teid leiab, andke talle preemiat. Ka kassimänguasjadega on hea kassi liikuma saada. Proovige kepikesi, mille otsas on suled, väikeseid kaugjuhitavaid autosid ning kellukesi. Või siduge lihtsalt mõni tema mänguasi nööri külge ja tõmmake nöörist, nagu see liigutaks – kass kargab sellele otsemaid kallale. Aga ärge kunagi laske kassil oma käsi ja sõrmi „saagiks“ pidada. Sellega õpetate talle, et inimesi võib ka jahtida. See käitumine tuleb välja juurida, enne kui see talle omaseks saab – ja sellest kombest on raske lahti saada.