Alt Text
Alt Text

Suurendamiseks liigu hiirega üle pildi

Hill's PRESCRIPTION DIET Hill's PRESCRIPTION DIET Metabolic kana ja köögiviljadega maitsestatud hautis kassidele

SUURUSED

82g

Täisväärtuslik erisööt üleliigse kehakaalu vähendamiseks ja tervisliku kehakaalu hoidmiseks täiskasvanud kassidel. Toidul on madal kalorsus.

Kliiniliselt tõestatud toit aitab langetada kaalu loomulikul moel

VAJADUS / EELISTUS

Kaalu kontrolli all hoidmine

MAITSE

maitsetatud kana ja köögiviljadega

ELUETAPP

Täiskasvanud, eakad

Hill's

VETERINAARIDE POOLT SOOVITATUD

Satisfaction guarantee

VÕI RAHA TAGASI
Kui sa ei jää tootega rahule, siis tagasta kasutamata jäänud toit ostukohta ning saad raha tagasi.

Ka vähene ülekaal võib mõjutada Sinu lemmiku elukvaliteeti ja suhteid perega, sest ülekaal võib lühendada mängimisaega, mõjutada liikumist ning Sinu kassi üldist tervist. Ideaalkaalu hoidmine võib pikendada eluiga, vähendades kaaluga seotud haiguste riski.


Hill’si toitumisspetsialistid ja loomaarstid on välja töötanud spetsiaalse koostisega ravitoidu Prescription Diet Metabolic, mis aitab kassidel kaalust alla võtta ja säilitada saavutatud kehakaalu. Tagab kassidele lihtsama ja tõhusa kaalukaotuse stimuleerides kasside loomulikku võimet põletada rasva ning annab ka energiat aktiivseks mängimiseks. Ainulaadne kiudainete segu säilitab kassidel täiskõhu- ja rahulolutunnet. 88% Metabolic toiduga söödetud lemmikloomadel langes kehakaal kodus kahe kuuga.* Toit põhineb kanalihal ja köögiviljadel ning sellel on vastupandamatult hea maitse, mida Sinu kass kindlasti armastab.


* Andmed failis Hill’s Pet Nutrition, Inc.

Kuidas see töötab:

  • Selle toidu tarbimine tagab kassidele lihtsal moel tõhusa kaalukaotuse.
  • Toetab kassi loomulikku võimet põletada rasva
  • Ainulaadne kiudainete segu aitab kassidel hoida täiskõhu- ja küllastustunnet

Kuidas see aitab:

  • 88% lemmikloomadest võttis kodus kaalust alla
  • Aitab saavutatud kehakaalu säilitada ja annab aktiivseks mängimiseks energiat
  • Lihtne kaalukaotus: kassid kaotavad kehakaalu, ilma et peaks toiduportsjoneid üleliia vähendama
  • S+OXSHIELD: Koostatud selleks, et soodustada kuseteedes keskkonda, mis vähendab struviit- ning kaltsiumoksalaatkristallide tekke riski

Lisainfo:

Hill’s Prescription Diet Metabolic märgtoit sisaldab kõiki kassile vajalikke toitaineid, mis aitab langetada üleliigset kehakaalu ning tervislikku kaalu säilitada. Tagab kassidele tõhusa kaalukaotuse ja seda võib kasutada pikaajaliselt. Küsi oma loomaarstilt, kuidas Prescription Dieti toidud võivad aidata Sinu kassil jätkuvalt õnnelikult ja aktiivselt elada. Kuivtoite, konserve ja einekotte võib omavahel segada või anda korraga.

Ka vähene ülekaal võib mõjutada teie lemmiklooma elukvaliteeti ja suhteid perega, sest lisakaal võib lühendada mängimisaega, mõjuda liikumisele ning teie kassi üldisele tervisele kogu tema elu jooksul. Ideaalkaalu hoidmine võib pikendada eluiga, vähendades kaaluga seotud haiguste riski.


Hill’si toitumisspetsialistid ja loomaarstid töötasid välja spetsiaalse koostisega ravitoidu Prescription Diet Metabolic, mis aitab kassidel kaalust alla võtta ja säilitada saavutatud kehakaalu. Selle toidu tarbimine tagab kassidele lihtsal moel tõhusa kaalukaotuse. See toit stimuleerib kasside loomulikku võimet põletada rasva ja annab energiat aktiivseks mängimiseks. Ainulaadne kiudainete segu säilitab kassidel täiskõhu- ja küllastustunnet. Tõepoolest, 88% toiduga Metabolic söödetud lemmikloomadel langes kehakaal kodus kahe kuuga.* See märgtoit põhineb kanalihal ja köögiviljadel ning sellel on vastupandamatult hea maitse, mida teie kass hakkab armastama.


* Andmed failis Hill’s Pet Nutrition, Inc.

Soovitatud:

Kaalu langetamine ja säilitamine

Pole soovitatud:

Hill’s Prescription Diet Metabolic sisaldab kõiki vajalikke toitaineid, mida kassid vajavad kaalu langetamiseks ja säilitamiseks. Tagab kassidele lihtsama ja tõhusa kaalukaotuse ning seda võib tarbida pikaajaliselt. Kuidas Prescription Dieti toidud võivad aidata Sinu kassil jätkuvalt õnnelikult ja aktiivselt elada, küsi oma loomaarstilt. Kuivtoite, konserve ja einekotte võib omavahel segada või anda korraga.

Kliiniliselt tõestatult langetab kehakaalu 2 kuuga 11% võrra. 1

Loomatoit Metabolic mõjub kliiniliselt tõestatult koostöös iga kassi ainulaadse energiatarbega, aktiveerides keha loomulikku võimet põletada liigset keharasva ja tõhustada kaloritarbimist. 1, 2

Koduses toitmisuuringus võttis 88% kassidest 2 kuuga kaalust alla. 3

Säilitab dieediperioodil tõhusa ja ohutu 1–2% kaalukao igal nädalal. 1


1. Floerchinger AM, Jackson MI, Jewell DE et al. Effect of feeding a weight loss food beyond a caloric restriction period on body composition and resistance to weight gain in cats. J Am Vet Med Assoc 2015;247:365–374.

2. Christmann U, Becvarova I, Werre S, Meyer H. Effectiveness of a new dietetic weight management food to achieve weight loss in client-owned obese cats. J Feline Med Surg 2016;18(12):947-953.

3. Towell T, Forrester SD, Cross S et al. Evaluation of a weight management food designed to increase basal metabolism in a home setting. Intern J Appl Res Vet Med 2015;13(1):14-22.


– Rasvunud patsientidele, ka nendele, kellel on diabeet: kassitoit Prescription Diet m/d, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic, kassitoit Prescription Diet r/d

– Patsientidele, kes vajavad kehakaalu säilitavat toitu (soodumus rasvumisele või kaalukaotusele järgnev periood) või normaal- või ülekaalulistele diabeetikutele: kassitoit Prescription Diet m/d, kassitoit Prescription Diet w/d, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic

– Kaasuva kasside alumiste kuseteede haigusega (FLUTD) patsientidele, kes peavad kaalust alla võtma või kaalu hoidma: kassitoit Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic, kassitoit Prescription Diet c/d Multicare+MetabolicFormulado para ayudar

a reducir el riesgo de formación de cálculos de estruvita y cristales de oxalato de calcio

Võime uhkusega öelda, et oleme aidanud 13 miljonil varjupaiga loomal leida püsiv kodu ning töötame selle nimel edasi.

 

KOOSTIS: KOOSTIS: Liha ja loomsed kõrvalsaadused (kana 2%), taimset päritolu kõrvalsaadused, taimsed valguekstraktid, köögivili (2,2%), teravili, seemned, mineraalained, õlid ja rasvad, suhkrud, munad ja munasaadused.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: Proteiin 8,3%, toorrasv 2,8%, toorkiud 2,0%, toortuhk 1,4%, niiskus 78,2%, kaltsium 0,22%, fosfor 0,15%, naatrium 0,09%, kaalium 0,22%, magneesium 0,02%; kg kohta: A-vitamiin 38 646 RÜ, D3-vitamiin 312 RÜ.

SÖÖDALISANDID KG KOHTA: Toitainelised lisandid: 3b103 (raud) 8,2 mg, 3b202 (jood) 0,3 mg, 3b405 (vask) 0,8 mg, 3b503 (mangaan) 1,8 mg, 3b603 (tsink) 26,0 mg. Tehnoloogiline lisand: Kaaliumalginaat 4 g. Seeduv energia: 786 kcal/kg.

Täiskasvanu Segatud Päevased toidukogused

Kassi kaal - kgs Päevane kogus - 82 g Konservid Päevane kogus - Grammid
2 1 + 20 g
3 1 + 35 g
4 1 + 50 g
5 1 + 65 g
6 1 + 75 g
7+ 1 + 12 g / kg

Kaalu kontroll

Kassi ideaalkaal - kgs Päevane kogus - 2.9 oz (82 g) Konservid - Kaalu langetamine Päevane kogus - 2.9 oz (82 g) Konservid - Täiskasvanu
2 1 1/2 2 1/4
3 2 3
4 2 1/2 3 2/3
5 3 4 1/3
6 3 1/3 5
7 3 3/4 5 2/3
7+ 40 g / kg 65 g / kg

Kaalu langetamine Segatud Päevased toidukogused

Kassi ideaalkaal - kgs Päevane kogus - 82 g Konservid Päevane kogus - Grammid
2 1 + 10 g
3 1 + 20 g
4 1 + 25 g
5 1 + 35 g
6 1 + 45 g
7+ 1 + 7 g / kg

Küsige konkreetset toitmisjuhendit lemmiklooma toitmiseks oma loomaarstilt. See on ainult juhend. Grammiviisi mõõtmine on kõige täpsem mõõtmisviis.

Parimate tulemuste saavutamiseks:

– Üleminek uuele toidule peaks toimuma järk-järgult 7 või enama päeva jooksul.

– Toitke üksnes soovitatud Prescription Dieti kuiv- ja märgtoitudega.

– Hoidke puhas vesi pidevalt saadaval.

– Laske loomaarstil oma looma seisundit jälgida.

– Lämbumise vältimiseks hoidke pakend loomade ja laste eest varjatud kohas.


VANA TOIT

UUS TOIT

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

Päevad 1-2

Päevad 3-4

Päevad 5-6

Päev 7

64 kcal (82 g) Konserv

Toitaine Kuivaine1
%
Valgud 38 %
Rasv 12.9 %
Süsivesikud (lämmastikuvabad) 33.5 %
toorkiud 9.2 %
Kaltsium 1.02 %
Fosfor 0.71 %
Kaalium 0.89 %
Naatrium 0.43 %
Magneesium 0.086 %
Tauriin 0.33 %
C-vitamiin 155 ppm
E-vitamiin 1121 IU/kg
Oomega-3 FA kokku 1.41 %
Oomega-6 FA kokku 2.26 %
Karnitiin 881.2 ppm

Viited

1Näidatud analüütilised väärtused võivad veidi erineda pakendil näidatud väärtustest. Mõlemad väärtused vastavad toote spetsifikatsioonidele.

Prescription Diet

Teedrajav toit, mis võib muuta koduloomade elu ja pakkuda kindlustunnet loomaomanikele ja loomaarstidele.

Find Out More