Cat Breeds

Kas püüate välja mõelda, millist tõugu kass teile kõige paremini sobiks? Lugege neid artikleid, et saada kasulikku teavet. 

0 Results ordered by

Relevance

Õppige tundma tõuge

Ehk olete aktiivne ja suhtleja inimene, kes otsib samasugust seiklusjanulist seltsilist? Või sooviksite te rahulikku ja vähe tähelepanu nõudvat kassi, kelle lemmiktegevus on magamine? Te võite ju teada, mida tahate, aga kas te teate, kust seda leida? Alustage kassitõugudega tutvumisest. Igaühel on oma ajalugu, isiksus ja välimus ning üks neist võiks täiuslikult sobida teie ja teie elustiiliga.

Omadused ja isiksus 

Olgu tegu pikakarvalise, lühikarvalise või mõlema seguga, igal tõul on oma ainulaadsed omadused ja isiksus. Mõned neid omadustest nõuavad kindlat elustiili või head arusaamist loomade vajadustest. Näiteks kui teil on lapsed või teised loomad, on teatud tüüpi kassid teistest mänguhimulisemad. Arvestage ka sellega, kui palju aega te olete valmis oma lemmiku hooldamisele kulutama. Mõned kassid vajavad väga vähe hooldust, teisi tuleb aga regulaarselt harjata, et nad oleksid puhtad ja terved. Kui keegi teie majapidamises on kasside vastu allergiline, kaaluge hüpoallergeenseid kasse või vähe allergiat põhjustavaid kasse. 

Milline tõug teile kõige paremini sobib?

Arvatakse, et kasse on teatud omaduste saamiseks aretatud tuhandeid aastaid. Aga isegi kui teil pole ligipääsu aretajale, saate väikese uurimistööga ning oma elustiili ja isiksust hinnates ikkagi leida endale sobiva kassi. Tegelikult on kassitõuge, mille hulgast valida, üle 40. Kuni teie hoolikalt oma kodutööd teete, sirvige kindlasti meie poolt pakutavaid profiile ja tutvuge tõugude ajalooga. Te leiate huvitavaid lugusid päritolust, importimisest ja isegi legende teie tulevase sõbra kohta.