Rutiinne hooldus

Tahate teada, kuidas oma koera eest õigesti hoolitseda? Uurige siit. 

0 Tulemused järjestatud

Olulisus

Koera hooldamine

Mõnikord käib looma eest hoolitsemine üle mõistuse. Te tahate olla loomaomanik, kes kõike teab, aga paratamatult tekivad küsimused. Te tahate teada, kas teda võib lennukisse viia, kui tihti teda tuleks pesta või kas teie kodu on tema jaoks turvaline. Õnneks on meil teile vastused olemas. 

Koertega reisimine

Te arvatavasti olete juba koeraga autos reisinud, sest paljudele koertele meeldib oma omanikega erinevates kohtades käia, aga kuidas on lendamisega? Kui teil on väga väike koer, siis võib-olla lubab lennufirma teil teda salongi võtta, kui transpordipuur on selleks sobiv. Suurem osa suuri koeri peavad aga reisima oma puuris pagasiruumis. Lennates tuleb arvestada paljude asjadega, kontrollige alati lennufirma käest üle, sest kõigil on omad kriteeriumid. 

Grooming

Koera hoidmine õnneliku ja tervena tähendab tema kasuka ja naha eest hoolitsemist – õige toit võib aidata ning kasukast olenevalt nõuavad mõned loomad ka hooldusrežiimi. Te võite ta regulaarselt professionaalse koerahooldaja juurde viia või teda ise hooldada. Kasutage koertele mõeldud šampooni ning kui harjate koera kasukat, ärge unustage harjata ka tema hambaid, see on sama oluline.